Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Які рішення для громади приймали на черговому виконкомі у Шепетівці

Які рішення для громади приймали на черговому виконкомі у Шепетівці

Які рішення для громади приймали на черговому виконкомі у Шепетівці

Засідання виконкому Шепетівської міської ради відбулося 8 травня. Серед іншого, розглянули питання збільшення автобусів на маршруті, конкурсу на виконавця послуг з вивезення відходів та оренди комунального майна.

Інфрастуктура та комунальна сфера

У Шепетівці буде на один “автобус” більше. На популярному маршруті №1, що з’єднує Шепетівку та Судилків, введуть додатковий автобус. Тож, відповідно до рішення виконавчого комітету, у розклад руху автобусів на цьому міському маршруті внесуть зміни.

У громаді проведуть конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Шепетівської громади. Таке рішення прийняли на виконкомі. Також затвердили склад комісії та конкурсну документацію.

На вимогу законодавства затверджено Положення про Шепетівську міську субланку Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у Хмельницькій області, яке визначає принципи створення субланки, її організацію, завдання, склад сил і засобів, порядок її діяльності. Рішенням виконавчого комітету до переліку першого типу включено частину нежитлового приміщення, яке перебуває на балансі КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» та прийнято рішення про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення на першому поверсі адміністративної будівлі за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 47, для розміщення органу державної влади – Шепетівського відділу Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, діяльність якого буде поширюватися на всі громади, які розташовані в межах Шепетівського району.

Насамкінець розглянули питання, винесене на розгляд виконкому комісією з питань захисту прав дитини.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.