Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Які вишиванки носили 100 років тому на Хмельниччині та в Україні: онлайн-виставка від музею Івана Гончара

Які вишиванки носили 100 років тому на Хмельниччині та в Україні: онлайн-виставка від музею Івана Гончара

Які вишиванки носили 100 років тому на Хмельниччині та в Україні: онлайн-виставка від музею Івана Гончара

Які вишиванки носили у 30-х роках минулого століття на Хмельниччині, у якому строї українці брали шлюб у той час на Франківщині, які узори та фасони були в моді в інших регіонах. Про все це можуть дізнатись відвідувачі онлайн-виставки, яку на підтримку армії організували в музеї Івана Гончара.Виставку “Україна і українці” музейники організували, аби підтримати ЗСУ.

– У цьому проєкті перед вами відкриються давні світлини українців. Це більше, ніж просто фото. Це – свідчення розмаїтості та унікальності нашої з вами культури. Це саме те, що хоче знищити ворог. Але українці — неймовірно волелюбний народ, і ми щодня підтверджуємо це у своєму спротиві. Ми точно знаємо, Україна переможе. Та, кожен з нас може наблизити цей день, фінансово підтримавши Збройні Сили України, – коментують організатори.Серед світлин – унікальні знімки українців минулого століття із українських регіонів: Хмельниччини, Київщини, Житомирщини, Волині, Вінниччини та інших. “Вхід” на виставку – за посиланням. На сайті присутня опція “підтримати ЗСУ”, яка переводить на сторінку Нацбанку, аби задонейтити на армію. Усіх небайдужих просять долучитися та підтримати ініціативу фінансово – переказати кошти на потреби армії.

– Запрошуємо до перегляду, поширення та донейтів ЗСУ, адже навіть Святому Юрію Змієборцю знадобилась зброя, щоб подолати дракона, – додають організатори.


Головне фото: Група артистів-аматорів,
Хмельницька область, село Бакота,1930-ті роки.
Мистецький історико-етнографічний альбом
Івана Гончара «Україна та Українці»

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.