Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Разом ми сильні: як шепетівські волонтери та благодійники допомагають українській армії

Разом ми сильні: як шепетівські волонтери та благодійники допомагають українській армії

Разом ми сильні: як шепетівські волонтери та благодійники допомагають українській армії

З першої хвилини повномасштабного російського вторгнення українці єднаються та проявляють мужність. Кожен бореться за наші цінності та незалежність. Громади західних областей збирають продукти харчування та готують різні смаколики, передають необхідні речі як для внутрішньо переміщених осіб, так і для української армії. Волонтери намагаються забезпечити наших воїнів військовим обладнанням та іншими необхідними речами.

Зокрема Шепетівська громада не лишилася осторонь. Представники влади та волонтери прийняли рішення збирати гроші на рахунок благодійного фонду «Зміцнення громад», який має значний досвід в організації таких акцій. Одна з них – збір коштів на подолання коронавірусної пандемії, коли було зібрано понад 800 тисяч гривень та придбано апарат ШВЛ та інші медичні засоби.

Для оперативної роботи та закупівель було створено Наглядову раду, куди увійшли волонтери, представники влади, підприємці, помічник народного депутата, директор благодійного фонду, головна лікарка  та лікарі Шепетівської лікарні, військовий капелан,– розповідають у Шепетівській міській раді.

Рада проводить мотиваційну роботу серед населення для збору коштів, а також, за зверненнями від військових, знаходить і передає необхідні товари для передової.

Найперше, за сприяння Інни Тимощук, помічниці народного депутата, було придбано оптику та спецзасоби бійцям, що в перші дні стали на захист рідної землі, – зазначають члени Наглядової ради.

Наступною закупівлею були 50 бронежилетів. Завдяки Ярославу Березенському, волонтеру та члену Наглядової ради, вдалося вийти на польських волонтерів. Вони доставили товар за цінами від виробника до Львова, а звідти Ярослав разом з Олегом Довганем, теж членом Наглядової ради, доставили в Шепетівку.

Броня була передана підрозділам 12-го містечка, які знаходилися в зоні бойових дій, а також поліцейським, що здійснювали рейди на щойно звільнених територіях. Наші військові високо оцінили такі подарунки від земляків. Адже броніки мали компактну форму і вагу при високому ступені захисту, – додають у Благодійному фонді «Зміцнення громад».

Враховуючи високу оцінку та потребу, одразу за наявності коштів було придбано ще одну таку ж партію з 50 бронежилетів. Їх розподілили за потребами військовослужбовцям шепетівських військових частин, що знаходилися на нульових позиціях.

Ще одну партію броні було придбано в українського виробника. Шепетівські поліцейські підказали, де розпочалося вітчизняне виробництво якісних бронежилетів. Делегація з Шепетівки відстріляла пластини і переконалася в рівні захисту 5+, а також в зручності додаткового оснащення броніків. Наглядова рада затвердила купівлю 54 бронежилетів та їх розподіл на 12-те містечко та силові структури за потребами, – розповідають у Благодійному фонді.

Для потреб 79-ї десантно-штурмової бригади було придбано та передано паливний генератор. Він був вкрай потрібен для виконання тактичних завдань.

Нині ж, за сприяння міського голови Віталія Бузиля, у Польщі було придбано позашляховик. О. Василь Боднар, член Наглядової ради, забезпечив техобслуговування автівки і найближчими днями транспорт під кермуванням військовослужбовця-шепетівчанина помчить допомагати нашим захисникам виконувати бойові завдання, – зауважують у Шепетівській міській раді.

У Благодійному фонді «Зміцнення громад» зауважують, що на ці та інші закупівлі за 2,5 місяці Шепетівська громада закумулювала на рахунку понад 1 мільйон 600 тисяч гривень. Це добровільні пожертви більш, ніж 600 благодійників: жителів громади, підприємців, підприємств, трудових колективів.

Військовослужбовці передають безмежну вдячність за таку згуртованість та єдність Шепетівської громади! Вони запевняють, що роблять усе можливе і неможливе для наближення перемоги. Вони до останнього боронять право українського народу гідно жити на рідній землі!- розповідають у фонді.

Збір коштів триває. Адже триває війна і боротьба за нашу волю. І необхідних закупівель є чимало. Якщо ви маєте можливість зробити свій внесок, у фонді просять перераховувати кошти за такими реквізитами:

UAN
IBAN:
UA033157840000026005304729013
Отримувач: БО “БФ “Зміцнення громад”
код ЄДРПОУ 36681127

EUR
IBAN: UA233157840000026009300729013
BENEFICIARY: SC CHARITABLE FOUNDATION CHARITABLE ORGANISATION, Ukraine
SWIFT: COSBUAUKKHM
BENEFICIARY’S BANK: JSC Oschadbank, Khmelnytskyi, Ukraine

USD
IBAN: UA183157840000026008301729013
BENEFICIARY: SC CHARITABLE FOUNDATION CHARITABLE ORGANISATION, Ukraine
SWIFT: COSBUAUKKHM
BENEFICIARY’S BANK: JSC Oschadbank, Khmelnytskyi, Ukraine

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.