Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Єдині з Хмельниччини Шепетівські військові ліцеїсти взяли участь у патріотичному вишколі на Закарпатті (відео)

Єдині з Хмельниччини Шепетівські військові ліцеїсти взяли участь у патріотичному вишколі на Закарпатті (відео)

Єдині з Хмельниччини Шепетівські військові ліцеїсти взяли участь у патріотичному вишколі на Закарпатті (відео)

Військово-патріотична гра “Карпатський щит” відбулась в Україні вперше. Її організували в селі Негровець Хустського району.

Впродовж трьох днів у форматі походу учасники та учасниці навчались військовому вишколу, захоплювати ворожі табори, надавати домедичну допомогу.

Це загартовує дух, готує морально та фізично, – каже шепетівчанка Поліна Янчевська.

Її команда “Несамовиті орли” з Шепетівського НВК №3 – єдині “не місцеві” учасники змагань. Разом із керівниками Сергієм Багнюком та Володимиром Самойлюком шепетівські Джурівці були серед першопрохідців “Карпатського щита”.

Ця військово-партіотична гра є симбіозом відгалужень “Сокіл. Джура” та “Вояцький дух”, – пояснює Сергій Багнюк. – Упродовж походу 60 учасників із шести команд освоювали та відпрацьовували бази тактико-військових аспектів: орієнтування на місцевості, робота зі спостережною технікою тощо.

Серед тренерів, каже Сергій Багнюк, є професіонали-учасники бойових дій на Сході, котрі про військово-патріотичний рух знають не з теорії.

Шепетівчани повернулись додому з кубком першого “Карпатського щита”. Наразі вже готуються до проведення регіонального етапу “Джури”, що відбудеться у Шепетівці цього літа.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.