Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні танцюристи з Ізяславщини – учасники міжнародного фестивалю у Болгарії

Юні танцюристи з Ізяславщини – учасники міжнародного фестивалю у Болгарії

Юні танцюристи з Ізяславщини – учасники міжнародного фестивалю у Болгарії

9 Міжнародний фестиваль «Сонячна Олімпія» (м. Кранево, Болгарія) зібрав на одній сцені юних артистів з Болгарії, України, Грузії та Словаччини. Серед учасників – ізяславські танцюристи.

Україну представляли: колектив зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» (керівниця Зоряна Кузема) та колектив зразкового ансамблю бального танцю «Плеяда» (керівник Руслан Кузема).

Фестиваль тривав кілька днів.

Кожен номер ізяславчан продемонстрував національний колорит культури нашої Батьківщини, її неповторні барви, завдяки чому залишив по собі незабутні емоції та мегапозитивні відгуки, а також у нагороду отримував щирі овації поціновувачів мистецтва, – зазначають в громаді.

Також була й позаконкурсна програма: спілкування з дітьми різних країн, участь в іграх, квестах, конкурсах, у дискотеці тощо.

Теплий прийом болгарів, дружня атмосфера між учасниками колективів, гарний настрій та численні світлини ще довго викликатимуть посмішку на устах наших талановитих танцюристів. Весь світ дізнається, хто такі українці, яка багатогранна Україна, – йдеться в дописі.

Популярні пости