П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На пішохідному переході в Нетішині встановили катафоти

На пішохідному переході в Нетішині встановили катафоти

На пішохідному переході в Нетішині встановили катафоти

23 дорожні катафоти (вставки дорожні розмічальні) встановили на пішохідному переході на проспекті Незалежності (поблизу універмагу) у м. Нетішин. Такі світловідбивальні елементи призначені для зорового орієнтування водія в темну пору доби та, за несприятливих погодних умов, на автомобільних дорогах загального користування.

Катафоти встановили безкоштовно. Як зазначається, це – рекламний проєкт київського ПП «Мацемі». Нетішинська МТГ (в особі КП «Благоустрій») відгукнулась на пропозицію долучитись до проєкту.

Ми приїхали і встановили зразок. Ви подивитесь, як працюють катафоти і чи є надалі ефективним їхнє встановлення. За результатами експерименту, сподобається – будете нашими користувачами, – сказав Андрій Романюк, директор підприємства.

Кожен катафот витримує навантаження до 10 т. Його наклеюють на асфальт спеціальним клеєм. проходить шляхом наклеювання їх на асфальт. Цей клей дозволяє не тільки тримати катафот на асфальті, а ще й пружинить. Коли фари автомобіля світять на катафот, розмітку видно на відстані 100-150 м, а у водія виникає ефект злітної смуги.

Побачимо, як «переживуть» катафоти зиму. Якщо містянам сподобається, то після перемоги будемо вирішувати питання щодо їхнього встановлення, – зазначив Віктор Кондрацький , директор КП «Благоустрій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.