Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » За умови наявності фінансування, у жовтні жителі Плесни матимуть воду в своїх оселях

За умови наявності фінансування, у жовтні жителі Плесни матимуть воду в своїх оселях

За умови наявності фінансування, у жовтні жителі Плесни матимуть воду в своїх оселях

Прокладати водогін у Плесні Шепетівської ТГ почали цього літа. У співфінансуванні обласного та місцевого  бюджетів громади виготовляли проєктно-кошторисну документацію, закупляли необхідні матеріали та розпочали технічні роботи.

– Загальна вартість проєкту «Питна вода» складає близько 1,4 мільйона гривень, включаючи 10% співфінансування із місцевого бюджету. Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька обласна рада наразі розглядають можливість довгострокових проєктів “Питна вода” на 2022 – 2026 роки. Тож, ми відпрацьовуємо на перспективу питання включення у проєкт не лише сільських, а й міських територій, – коментує міський голова Віталій Бузиль.

Окрім технічних робіт, що вже почали в селі: прокладання траншей під труби,  придбання насосної станції, аби, незалежно від тиску, вода в оселях плесенчан була завжди, виготовили ще один пакет ПКД. Це зробили для того, щоб забезпечити водою усіх у селі.

– За нашими розрахунками та планами, за умови наявності фінансування, у жовтні має завершитись другий, технічний, етап, – каже заступник міського голови Віталій Янушевський. – Тобто, в жовтні жителі Плесни вже матимуть воду в своїх оселях.

Після завершення робіт громада села Плесна передасть водопровід на баланс КП «ШепетівкаВодоканал», що обслуговуватиме її. Далі у планах – мережа в Пліщині. Наразі йде робота над питанням залучення фінансування для виготовлення ПКД, за позитивного сценарію, роботи можуть розпочатися у 2022 році.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.