Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Ставутська громада стала єдиною переможницею проєкту “Civic tech” на Хмельниччині

Ставутська громада стала єдиною переможницею проєкту “Civic tech” на Хмельниччині

Ставутська громада стала єдиною переможницею проєкту “Civic tech” на Хмельниччині

Проєкт “Civic teach – інструмент якісної взаємодії” реалізується Асоціаціацією міст України та ГО “Стратегії розвитку громад” у межах проєкту “3D Project”: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому”, що виконуються Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського союзу.

“Civic teach – інструмент якісної взаємодії, покликаний популяризувати та впровадити інструменти електронної демократії з метою покращення взаємодії влади та громадськості у процесі розв’язування місцевих проблем.

Завданням проєкту є впровадження інструментів civic tech, а саме:
“Місцеві петиції”, “Громадський бюджет”, “Відкрите місто”, “Консультації з громадськістю” та “Свої – чат-бот твоєї громади” на місцевому та регіональному рівнях.

Учасники даного проєкту мали дотримуваись відповідних критеріїв: кількість населення, яка не перевищує 50 000 осіб, та активна взаємодія з місцевими представниками організацій громадянського суспільства та бізнесу.

Через конкурс було відібрано 30 громад-учасниць майже з усіх регіонів України. А єдиною переможницею у Хмельницькій області стала Славута.

Також днями відбулась пресконференція проєкту за участі Асоціації міст України та ГО “Стратегії Розвитку Громад”.

Ми раді, що в межах грантового конкурсу змогли підтримати Асоціацію міст України, яка наразі допомагає українським громадам користуватися інструментами платформи електронної демократії E-DEM. Від цього виграють всі: і мешканці, і бізнес, і влада. Попри пандемію діалог буде налагоджено, а місцеві проблеми – вирішеними, – коментує Марина Гопко, координаторка проєктів Фонду Східна Європа.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.