Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В Білогір‘ї та Полонному працюватимуть нові автомобілі екстренної медичної допомоги

В Білогір‘ї та Полонному працюватимуть нові автомобілі екстренної медичної допомоги

В Білогір‘ї та Полонному працюватимуть нові автомобілі екстренної медичної допомоги

У Хмельницькому відбулася зустріч медиків з керівництвом обласної ради, під час якої 10 центрів екстреної медичної допомоги територіальних громад отримали нові автомобілі. На півночі Хмельниччини ними стали Білогірський та Полонський центри.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк особисто вручила ключі та паспорти від 10 нових легкових автомобілів Volkswagen Crafter типу «В» лікарям центрів екстреної медичної допомоги. Це відбулося на території комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради.

Спільно з депутатським корпусом ми зацікавлені у підтримці закладів охорони здоров´я, управління якими здійснює обласна рада. Попри усі ризики для здоров´я, медики стоять на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією та рятують жителів нашої Хмельниччини, тому оновлення автопарку центрів екстреної допомоги є особливо важливим в умовах пандемії коронавірусу. Разом з тим, частина автомобілів було розподілена на створені у жовтні минулого року територіальні громади, аби медики підстанцій екстреної медичної допомоги мали змогу надавати якісну медичну допомогу мешканцям громад, – зазначила Віолета Лабазюк.

«Швидкі допомоги» придбані за кошти Національної служби здоров’я України. Вартість одного автомобіля складає 2 млн 450 тис. гривень. Відповідно, загальна вартість – 24 мільйони 500 тисяч гривень. Автомобілі обладнані необхідними засобами надання екстреної допомоги.

Як повідомляють у прес-службі обласної ради, протягом двох останніх років автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже поповнився 34 новими швидкими класу «В» «Сітроєн-Джампер» та «Пежо Боксер», які також були придбані за кошти Національної служби здоров’я України. Ще 9 авто було придбано по державних закупівлях. Надходження ще 15 автомобілів «Фольксваген Крафтер» очікується у найближчий час.

Автомобілі швидкої допомоги такого високого класу медичні заклади отримують вперше: це повноприводні автомобілі, які відзначаються високою прохідністю та ефективні в роботі як у міських, так і в сільських населених пунктах. Це дозволить безперешкодно надавати якісну медичну допомогу хворим та транспортувати їх при необхідності в лікувальні заклади.

Нові автомобілі Volkswagen Crafter типу «В» отримали такі підстанції екстреної медичної допомоги:

– Кам’янець-Подільська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Деражнянська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Городоцька підстанція екстреної медичної допомоги;
– Старокостянтинівська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Полонська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Чемеровецька підстанція екстреної медичної допомоги;
– Білогірський пункт постійного базування бригади Теофіпольської підстанції екстреної медичної допомоги;
– Віньковецький пункт постійного базування бригади Новоушицької підстанції екстреної медичної допомоги;
– Антонінський пункт постійного базування бригади Красилівської підстанції екстреної медичної допомог;
– Гвардійський пункт постійного базування бригади Хмельницької станції екстреної медичної допомоги.

Популярні пости