П’ятниця, 9 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Жменька доброти”: на традиційному концерті у Шепетівці ГО “Діти сонця” збиратиме кошти для ЗСУ

“Жменька доброти”: на традиційному концерті у Шепетівці ГО “Діти сонця” збиратиме кошти для ЗСУ

“Жменька доброти”: на традиційному концерті у Шепетівці ГО “Діти сонця” збиратиме кошти для ЗСУ

21 березня у Шепетівському міському будинку культури відбудеться концерт “Жменька доброти”. Його, починаючи із 2017 року, організовує Громадська організація “Діти сонця”.

– У попередні роки через карантинні обмеження ми змушені були не проводити захід, – каже Людмила Наумець, очільниця ГО “Діти сонця”. – Тож, цього року наші артисти чекають на подію із нетерпінням.

Концертна програма передбачає танцювальні, вокальні номери та читання поезій. Загалом до участі у заході доєднається понад 60 митців та мисткинь – представників ГО “Діти сонця” і танцювального колективу “ІНЕШ”.

Традиційно, вхід – вільний, – каже Людмила Наумець, – у залі та холі будуть розміщені скиньки для благодійних внесків. Усі зібрані кошти ми спрямуємо на підтримку ЗСУ. Також у холі відбуватиметься благодійний ярмарок. Його зголосились провести представники Славутського профліцею, де навчається “сонячний” учень. Паралельно діятиме виставка “Сонячні обличчя”.

Захід відбудеться 21 березня у Шепетівському Будинку культури о 14:00.

Довідка:

21 березня в Україні та світі присвячують Міжнародному дню людини із синдромом Дауна. Дату обрали, як розшифровку причини синдрому (21.03 – три 21-х хромосоми). Синдром Дауна є вродженою генетичною патологією, яку 1886 року відкрив Джон Даун. У 2006 році Європейська асоціація синдрому Дауна ініціювала проведення цього дня, а вже у 2007 році День людини із синдромом Дауна набув Міжнародного значення. У цей день, присвячений просвітницькій роботі, у Шепетівці ГО”Сонячні діти” проводить тематичні заходи для дітей та дорослих.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.