Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителі Шепетівського району, старші за 60, зможуть витратити “є-тисячу” на купівлю ліків (відео)

Жителі Шепетівського району, старші за 60, зможуть витратити “є-тисячу” на купівлю ліків (відео)

Жителі Шепетівського району, старші за 60, зможуть витратити “є-тисячу” на купівлю ліків (відео)

Упродовж місяця в Україні триває програма Уряду “єПідтримка” – заохочення українців та українок, що зробили щеплення від ковіду двома дозами вакцини.

У рамках цієї програми вакциновані отримують віртуальну тисячу гривень, якою можуть розрахуватись за книги, квитки на автобуси чи залізницю (поїздки всередині країни), придбати абонемент у спортзал, піти у кіно чи театр тощо.

Найчастіше цю тисячу витрачають на книги, про що свідчать статистичні дані Мінекономіки. Так коментують і читачі порталу “Хмельниччина північ”, які взяли участь у нашому опитуванні у соцмережі Інстаграм.

Також за темою: Шепетівський район: “єПідтримка” – війську

Нині “єПідтримка” розширює перелік позицій, за які можна розрахуватись онлайн-грішми. Про це говорили сьогодні на спільному брифінгу Міністерств цифрової трансформації та економіки.

З понеділка, 24 січня, у людей, старших 60, буде можливість купувати ліки та товари в аптеках, користуючись коштами “єПідтримки”, – заявив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

Реалізувати покупку можна буде не лише у реальних аптечних пунктах, а й в онлайн-аптеках, використовуючи служби доставки. Зі слів Федорова, до “єПідтримки” вже інтегровано 9 банків і цей перелік у подальшому розширюватиметься.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.