П’ятниця, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський район. Чи потрібно цьогоріч українським жінкам ставати на облік до військкоматів

Шепетівський район. Чи потрібно цьогоріч українським жінкам ставати на облік до військкоматів

Шепетівський район. Чи потрібно цьогоріч українським жінкам ставати на облік до військкоматів

Наразі українським жінкам не потрібно звертатися до територіальних центрів комплектування, військкоматів, задля постановки на військовий облік. Адже триває робота над удосконаленням цієї процедури.

– Впродовж 2022 року триватиме перехідний період. Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій, споріднених із військово-обліковими спеціальностями. Тож, будуть зміни, про які Міноборони обов’язково повідомить, – роз’яснила Ганна Маляр, заступниця міністра оборони.

Також упродовж 2022 року штрафів за невчасне оформлення на військовий облік не буде. Наразі це питання також вивчається на предмет можливих змін.

– Триває робота над питанням спрощення всіх процедур постановки на облік як чоловіків, так і жінок, зокрема, й «цифровізації» процесів, які технічно можливо перевести в онлайн, – додає заступниця міністра оборони.

Зазначимо, що у грудні 2021 року в Україні набув чинності наказ про розширення спеціальностей і професій, за якими жінки від 18 до 60 років ставатимуть на військовий облік військовозобов’язаних. Однак, за декілька днів петиція про скасування наказу набрала понад 32 тисячі голосів, а до Верховної Ради внесли законопроєкт, який пропонує запровадити добровільний військовий облік для жінок.

Також за темою:

Військовий облік – не мобілізація: про що наказ та як до нього ставляться жительки Шепетівського району

Петиція про скасування військового обліку для жінок: українці звернулися до Президента України

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.