Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителька Хмельниччини купувала й зберігала наркотики в особливо великих розмірах з метою збуту

Жителька Хмельниччини купувала й зберігала наркотики в особливо великих розмірах з метою збуту

Жителька Хмельниччини купувала й зберігала наркотики в особливо великих розмірах з метою збуту

34-річна жителька Хмельниччини замовила психотропну речовину через мобільний додаток. 27 червня у відділенні пошти отримала наркотики. Неподалік від місця її затримала поліція. Суд виніс жінці вирок.

Як зазначається, у жінки вилучили прозорий пакет з порошкоподібною речовиною жовтого кольору, що містить особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено, 4-ММС (4-метилметкатинон, або «мефедрон»). Маса наркотиків – 106,787 г, що належить до особливо великих розмірів.

Хмельницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора: скасував ухвалу слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду про застосування щодо підозрюваної запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. Натомість задовольнив клопотання слідчого й обрав їй тримання під вартою на строк по 25 серпня 2023 року включно. Також ХАС визначив заставу у розмірі 402 600 гривень. У залі суду жінку взяли під варту.

Отож, суд визнав обґрунтованою оголошену їй підозру у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту психотропних речовин, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні психотропні речовини в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.