П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » 82-річна пенсіонерка з Хмельниччини хоче продати свої вишиті картини та купити для ЗСУ тепловізор або дрон

82-річна пенсіонерка з Хмельниччини хоче продати свої вишиті картини та купити для ЗСУ тепловізор або дрон

82-річна пенсіонерка з Хмельниччини хоче продати свої вишиті картини та купити для ЗСУ тепловізор або дрон

На Хмельниччині 82-річна жителька села Правдівка Ярмолинецької селищної територіальної громади хоче продати власноруч вишиті картини та купити дрони для ЗСУ. В колекції жінка має картини різних розмірів і тематики. Крім того, у вишивальниці є й понад двадцять ікон.

– Я казала, що гроші давати не буду, тільки щось купити та відправити. Бо гроші — то таке, можуть піти за призначенням, а можуть десь заникати. Купили б щось, чи дрони, чи тепловізори, бо дивлюся, в них є потреба, — розповідає Неоніла Боричко.

Крім того, вишивальниця наголошує, що не може сидіти, склавши руки, хоче бодай чимось допомогти нашим військовим, аби якнайшвидше був мир.

Той каже, що щось плете, той — ще щось робить. А я думаю: в мене стільки багато тих картин, ну навіщо ж воно має лежати, як воно може якусь користь дати. У мене душа болить за то, — наголошує жінка.

Вишивкою Неоніла Боричко почала займатися в 65 років, коли залишила роботу зоотехніка.

Як затягнуло мене, і я вже вночі вишивала, ось скільки вже всього зробила. Сама часом подивлюся і мені не віриться, що я стільки зробила, — розповідає Неоніла Боричко.

Майстриня не рахує своїх робіт – їх є багато, має різні доробки на різні тематики, зокрема, понад 20 ікон.

Вишила калину, герб, думаю, на продаж піде. Дуже шукала мальви та знайшла. Не покину вишивати, продовжу задля підтримки українських військових, — каже жінка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.