П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » АТ “Укргазвидобування” пробурило свердловину з добовим дебітом 140 тис. куб. м

АТ “Укргазвидобування” пробурило свердловину з добовим дебітом 140 тис. куб. м

АТ “Укргазвидобування” пробурило свердловину з добовим дебітом 140 тис. куб. м

На Харківщині АТ «Укргазвидобування» запустило свердловину з дебітом понад 140 тис. куб. м газу на добу. Досягти такої високої продуктивності вдалося завдяки якісному проведенню 3-х стадій гідророзриву пласта, що дало змогу в повній мірі розкрити потенціал газоносних горизонтів.

Нова свердловина розташована на родовищі, яке експлуатується уже півстоліття і майже виснажене. Високі показники дебіту отримані завдяки оновленим геологічним даним, а також застосуванню новітніх технологій для інтенсифікації видобутку, – повідомляють у  пресслужбі УГВ.

Олексій Чернишов, голова правління НАК «Нафтогаз України», зазначив, що збільшення видобутку власного газу та реалізація проєктів, які наблизять нас до енергетичної незалежності, – це безумовний пріоритет, особливо сьогодні, коли ворог обрав ціллю енергетичний сектор. Додатковий видобуток газу допоможе стабільніше пройти цьогорічний опалювальний сезон. А також висловив вдячність всім фахівцям, завдяки яким проєкт було реалізовано.

– В умовах, коли можливості для впровадження нових перспективних проєктів обмежені, ми ще більше фокусуємося на розкритті залишкового потенціалу родовищ, які вже тривалий час в експлуатації. Розвиток внутрішньої експертизи і залучення новітніх технологій дають нам змогу отримувати додатковий газ там, де, здавалося б, уже не можна розраховувати на значні результати. Це ще один важливий черговий внесок у стабільне забезпечення країни газом у надскладний опалювальний період, – розповів Олександр Романюк, т. в. о. генерального директора “Укргазвидобування”. 

Нову свердловину спроєктував внутрішній підрозділ УкрНДІгаз, пробурили фахівці “Укрбургазу”, а працівники “УГВ-Сервісу” виконали складну операцію для інтенсифікації видобутку – тристадійний гідророзрив пласта.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.