Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Білогірська громада залучає міжнародну допомогу для розвитку освіти

Білогірська громада залучає міжнародну допомогу для розвитку освіти

Білогірська громада залучає міжнародну допомогу для розвитку освіти

В Юровецькому ліцеї Білогірської ТГ пройшла благодійна акція з передачі міжнародної допомоги для поліпшення матеріально-технічної бази навчального закладу.

В даній школі навчається понад сотня юних та допитливих дітей. Вже більше 50 років храм сільської освіти прокладає їм стежину в доросле життя. З кожним роком педагогічний колектив робить усе можливе для забезпечення якісного навчального процесу, поліпшуючи кваліфікацію вчителів та дбаючи про комфорт навчального процесу.

У співпраці з Благодійним фордом «Калиновий шлях» звернулися з проханням до Благодійного фонду Олександра Співака щодо посильної допомоги в підготовці до наступного навчального року.

Ми започаткували дієву співпрацю з Благодійним фондом Олександра Співака, знаємо, яким чином правильно подати звернення та супровідні документи. У нас встановлено взаємовигідне партнерство, тому й допомогли Юрівському ліцею податися на допомогу, – коментує Микола Хоменко, очільник фонду «Калиновий шлях».

Дійсно, аби залучити підтримку, потрібно якісно та завчасно подати відповідні документи, коментують в Благодійному фонді Олександра Співака.

Ми працюємо в межах міжнародного проєкту «Нас єднає добро». Тому діємо максимально виважено, адже несемо відповідальність перед нідерландськими партнерами з фонду «De Ruyter» та Міністерством соціальної політики України, які курують нашу діяльність, – розповідає Юлія Бельдіна, менеджерка фонду Олександра Співака. – Нашими пріоритетами в поширенні допомоги є актуальність звернення та відповідальність у стосунках.

Залучення додаткових можливостей в громаду підтримує Білогірська селищна рада на чолі з Василем Мельником. Виконавчий апарат сприяє залученню додаткових ресурсів для покращення соціальної сфери громади.

Для багатьох сільських закладів освіти потрібно оновлення меблів, зокрема, учнівських парт та стільців, які відповідають сучасним стандартам. Ми щиро вітаємо та сприяємо реалізації благодійних ініціатив на Білогірщині, – переконаний Сергій Мусіюк, перший заступник селищного голови.

Наразі відбулася передача парт, стільців, шаф та іграшок на баланс Юровецького ліцею. Таким чином, 1 вересня понад 100 учнів ліцею зможуть розпочати новий навчальний рік з позитивними змінами в рідній школі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.