Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чиновники області зібрались в Шепетівці, щоб вирішити питання булінгу в школах

Чиновники області зібрались в Шепетівці, щоб вирішити питання булінгу в школах

Чиновники області зібрались в Шепетівці, щоб вирішити питання булінгу в школах

У Шепетівці в приміщенні Виконавчого комітету зібрались чиновники Хмельниччини, щоб обговорити питання булінгу в школах.

Круглий стіл проводиться в рамках обласного соціального проєкту з протидії насильству за ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк та за підтримки Благодійного фонду «Ми поруч!».

Участь в роботі круглого столу взяв міський голова Віталій Бузиль, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяна Зеленко, голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський, модератор проєкту Сергій Ковальчук, а також представники Департаменту освіти і науки ОДА, Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації та Шепетівської міської ради, психологи та освітяни.

Учасники форуму обговорили проблеми булінгу в школах, цькування в інтернеті та методи протидії подібним явищам. Також експерти розглянули психологічні особливості виникнення та подолання цього явища в шкільному середовищі.

Доповідачі ознайомили присутніх з роллю психологічної служби в попередженні та подоланні булінгу в освітньому середовищі та поінформували про шляхи протидії та попередження цієї форми психологічного насильства, що відбувається за участі неповнолітніх засуджених за вчинення кримінальних правопорушень.

Також наголосили на важливості просвітницької діяльності щодо попередження та профілактики насильства в закладах освіти Хмельниччини та представили план заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу. Про це йдеться на сторінці Міської ради у Фейсбук.

Також раніше ми писали: Чоловіка з Полонного судили у восьмий раз.

На Хмельниччині затримали «чорних лісорубів».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.