Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Білогірській громаді вітали дітей

У Білогірській громаді вітали дітей

У Білогірській громаді вітали дітей

З нагоди Дня захисту дітей, яке відзначають щорічно 1 червня, на Білогірщині пройшов ряд заходів. Як відзначають в місцевій селищній раді, турбота про дітей – один із головних пріоритетів.

У Міжнародний день захисту дітей представники Білогірської селищної ради в особі заступника Сергія Мусіюка та керуючої справами виконкому Юлії Панасюк від імені селищного голови Василя Мельника не могли обійти стороною діток, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Зокрема, особливу увагу було приділено місцевому відділенню комплексної реабілітації.

Привітання, подарунки, а головне увага, радісно були сприйняті дітьми, чия воля до життя, вміння долати перешкоди, бажання жити нормальним життям не залишали байдужими нікого з присутніх, – коментують у Білогірській громаді. – Окрім місцевої влади, захід відвідали депутат Хмельницької обласної ради Тетяна Крупа, представник науково-виробничої агрофірми «Перлина Поділля» Валентин Лосовський, отець Олександр Теравський та представники установ соціальної сфери громади.

Не залишилася без подарунків і малеча з неблагополучних сімей. Кожному з них були вручені пакунки, залежно від їхніх потреб.

Основні ж святкування Дня міжнародного захисту дітей відбулися у школах громади. Так, в Білогірському опорному закладі імені І. О. Ткачука були проведені інтелектуальні квести, спортивні ігри, футбольний матч між старшими класами. В Гулівецькому ліцеї шостого старостинського округу відбулися веселі старти, конкурс малюнків, волейбольний поєдинок. Веселі святкування були підхоплені і в інших старостатах громади.

Для найменших жителів громади яскраве святкування відбулося в місцевому парку, де працівники Білогірського будинку культури провели святкове дійство з аніматорами, піснями, танцями й конкурсами, до яких радісно долучилася малеча.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.