Понеділок, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Де можна купатися влітку на Хмельниччині, а де заборонено

Де можна купатися влітку на Хмельниччині, а де заборонено

Де можна купатися влітку на Хмельниччині, а де заборонено

Приходять теплі літні дні й одним із основних видів відпочинку є купання у місцевих водоймах Хмельниччини. Журналісти порталу “Хмельниччина північ” дізналися, де можна купатися, а де – категорично заборонено.

Переважно всі нещасні випадки з утопленням стаються на водоймах, де рятувальники заборонили раніше купатися і де водойми спеціально для цього не обладнані. На сьогоднішній день рятувальники вже обстежили основні пляжі та місця для купання і визначили ряд озер та річок, де можна купатися, а де не варто.

Загалом є понад 100 місць стихійного відпочинку на воді, однак, рішеннями органів місцевого самоврядування визначено лише 14 місць масового відпочинку людей на воді та проводиться робота щодо їх облаштування згідно вимог (у містах Хмельницький, Славута, Полонне, Нетішин, Старокостянтинів, Красилів, Городок, Волочиськ, смт. Теофіполь, с. Пашківці (Лісогринівецька ТГ), с. Рудківці (база відпочинку “Корді”, Новоушицька ТГ), с. Головчинці (Меджибізька ТГ), с. Велика Слобідка (ПП “Вілла Дві Ріки”, Слобідко-Кульчієвецька ТГ),  с. Колодіївка (Китайгородська ТГ)).

Місця для відпочинку та купання повинні визначатися та обладнуватися місцевими органами самоврядування. Важливо зауважити, що цьогоріч на водоймах України вже загинуло 15 людей. Трапилось це через те, що водойми не були спеціально обладнані для відпочинку.

Також ми писали: Шепетівщина, увага! Хакери сьогодні масово атакували державні та приватні установи.

«Як бабина хустка». Для Хмельниччини презентували логотип до Дня Незалежності.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.