Середа, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відновлять планові госпіталізації. COVID-19 відступає

На Хмельниччині відновлять планові госпіталізації. COVID-19 відступає

На Хмельниччині відновлять планові госпіталізації. COVID-19 відступає

Вже найближчим часом кількість ковідних лікарень скоротять. На Хмельниччині і загалом у всій Україні будуть проводити планові госпіталізації та операції.

В Україні в умовах карантину частину лікарень повернуть до надання планової меддопомоги, а частина лишиться приймати хворих на коронавірус,– про це під час години запитань до уряду повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Наразі Міністр ще проводить наради та бесіди з керівниками лікарень, в яких вже найближчим часом зможуть проводити планові огляди та операції. Також медики повідомляють, що коронавірус поступово відступає, наприклад, протягом останніх днів кількість інфікованих не перевищує 3 тисячі на добу.

Віктор Ляшко зазначив, що вже в ближчий час декотрі лікарні зможуть надавати допомогу не лише людям із інфекційними захворюваннями.

На даний момент маємо можливість надати медичну допомогу усім, хто її потребує, – підсумував Міністр.

У результаті осінніх та весняних спалахів коронавірусу Міністерству охорони здоров’я довелось віддати половину всіх ліжок в лікарнях для хворих на COVID-19.

Нагадаємо, що заборона на планові госпіталізації та операції була введена у червоних зонах, але зараз усі області України у жовтій зоні. Також спостерігається тенденція на покращення ситуації з захворюваннями.

В деяких містах через те, що ковідних пацієнтів практично немає, інфекційні госпіталі припиняють свою роботу і згортаються. Уже згодом буде оголошено, в яких медичних закладах відновлять планові огляди та госпіталізації.  

Також ми писали: Шепетівщина, увага! Хакери сьогодні масово атакували державні та приватні установи.

«Як бабина хустка». Для Хмельниччини презентували логотип до Дня Незалежності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.