Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Новини » Інфраструктура » » Де у світі є «Шепетівські» вулиці

Де у світі є «Шепетівські» вулиці

Де у світі є «Шепетівські» вулиці

У роки становлення імперської влади в країні, тобто, за часів Російської імперії, Шепетівка була важливим залізничним вузлом. З розвитком промисловості у всіх куточках імперії перевозили продовольство саме залізничним шляхом. Тому Шепетівка була важливою прикордонною точкою імперії, адже в ті часи знаходилась майже на кордоні Російської імперії.

Під час Другої світової війни за Шепетівку точилися запеклі бої. Саме через ці звитяги у багатьох містах колишнього Радянського Союзу вулиці отримали назву “Шепетівська”. Наприклад, у м. Санкт-Петербург і до сьогоднішнього дня одна з вулиць носить таку назву. Вулиця завдовжки близько 400 м та названа на честь боїв за місто в ході Рівно-Луцької операції 1944 року. У м. Уфа також є “Шепетівська” вулиця.

У Харкові, теж на честь цих історичних подій названа не тільки вулиця, а й провулок. Окрім того, “Шепетівські” вулиці є й у Славуті, Новограді-Волинському, Рівному та Чернівцях. А в Києві вулиця “Шепетівська” знаходиться в районі Борщагівка, недалеко від Київської клінічної лікарні №7.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.