Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Понінківська паперова фабрика запустить біологічно безпечні очисні споруди уже в травні

Понінківська паперова фабрика запустить біологічно безпечні очисні споруди уже в травні

Понінківська паперова фабрика запустить біологічно безпечні очисні споруди уже в травні

Як ми повідомляли раніше, річки Хомору та Случ на Понінківщині очищуватимуть за допомогою сучасних технологій. Там побудували систему біологічної фільтрації води та вже розпочали пуско–налагоджувальні роботи.

  Ми вирощуємо активний мул, бактерії якого очищуватимуть стічну воду, – розповідає технічний директор  Понінківської картонно-папероробної фабрики Орест Лишега. – Конструкція аеротенку складається з двох коридорів та системи подачі повітря.

Подібну методику, стверджує Орест Тарасович, використовують на провідних паперових фабриках України і організаціях, що займаються водоочисткою. Так, як очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна» використовуються не лише папероробним виробництвом, а й майже 8-ми тисячним селищем Понінка, такі новітні технології мають покращити загальну ситуацію із забрудненням річок в даному регіоні.

Спеціалісти фабрики за участю профільних організацій розпочали пуско-налагоджувальні роботи, тоді й запустили першу лінію очистки, –  коментує директор Руслан Сава. – Зізнаюсь відверто: мали амбітні плани завершити процес до березня. Проте природа вирішила нагадати про справжню зиму. Суб’єктивні та об’єктивні чинники не дали можливості продовжувати роботи на території очисних споруд, так, як на період морозів та хуртовин були зупинені бетонні вузли постачальника, що відтермінувало період закінчення будівельних робіт. В такі морози бактерії не виживуть, тому із запуском другого коридору довелось чекати.

Зараз на очисних спорудах ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна» наближається до завершення комплекс будівельно-монтажних робіт,  проводяться останні  роботи з прокладки інженерних комунікацій та благоустрою території.

Повноцінне функціонування аеротенку з біологічної очистки стічних вод прогнозують на кінець травня – початок червня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.