Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Депутати міської ради розфарбували Шепетівку в яскраві кольори

Депутати міської ради розфарбували Шепетівку в яскраві кольори

Депутати міської ради розфарбували Шепетівку в яскраві кольори

Група депутатів Шепетівської міської ради вирішили розфарбувати рідне місто яскравими барвами. Розпочали з в’їздної стелли з боку Славути.

Народні обранці на рівні міста Олег Довгань, Валерій Сивоконюк, Алла Бунечко, Сергій Єсаян, Марина Ложкіна, Ірина Якимчук та заступник міського голови Віталій Янушевський озброїлися пензлями та фарбами, щоб оновити в’їзд до міста зі сторони Хмельницької траси.

Ми часто проїжджаємо повз знак Шепетівки, але особливої уваги на нього ніколи не звертаємо. Нещодавно я зловив себе на думці, що проїхав повз звичне місце, а напису не помітив, – повідомив Олег Довгань про мотиви такого рішення в соцмережах.

Тому депутат попередньо обкосив територію, не очікуючи виконання цієї роботи від комунальних служб. Далі колеги-депутати підтримали ініціативу Олега Довганя та розвинули, власноруч пофарбувавши напис “ШЕПЕТІВКА”.

Зміна активностей з розумової роботи на фізичну працю допомагає розвантажитися. До того ж, разом вдалося зробити гарну справу для громади, – ділиться депутат Шепетівської міської ради Валерій Сивоконюк.

Шепетівчани високо оцінили таку волонтерську працю на користь рідного міста, теплими коментарями підтримавши добру справу.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.