Четвер, 21 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » До Всеукраїнського дня бібліотек поетеса з Ленковеччини подарує свою збірку

До Всеукраїнського дня бібліотек поетеса з Ленковеччини подарує свою збірку

До Всеукраїнського дня бібліотек поетеса з Ленковеччини подарує свою збірку

Всеукраїнський день бібліотек відзначають в країні понад 15 років. 30 вересня в Україні вітають усіх працівників та працівниць книгозбірень та книжкових фондів. Свій подарунок до свята працівникам сфери підготувала українська поетеса Олена Іськова-Миклащук.

Авторка анонсувала, що подарує 20 екземплярів своєї книги.

– Уже скоро Всеукраїнський день бібліотек – свято людей, що живуть книгами. З цієї нагоди хочу подарувати свою збірку поезій “Світло на дні бліндажа” для 20 бібліотек, які першими тут відгукнуться. Пишіть тут назву бібліотеки, а в приват – отримувача, номер телефону та адресу Нової пошти. І нехай в душі кожного буде Світло, – написала у своєму фб-профілі авторка.

Світлина від Олени Іськової-Миклащук.

“Світло на дні бліндажа” – поетична збірка авторки. Книга вийшла друком у 2019 році та присвячена темі російсько-української війни. Поетична лірика у книзі розділена за сімома тематичними розділами.

Довідка: Олена Іськова-Миклащук з села Вербівці, Ленковецької ТГ, знана далеко за межами рідного краю. Олена є лауреаткою національних і міжнародних премій, членкинею Національної спілки письменників України. З-під пера поетеси вийшло три авторські збірки і ще майже три десястки книг та альманахів у співавторстві. Окремі вірші Іськової-Миклащук покладені на музику.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.