Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Директор та економісти Славутської міської лікарні відзвітували про фінансову діяльність

Директор та економісти Славутської міської лікарні відзвітували про фінансову діяльність

Директор та економісти Славутської міської лікарні відзвітували про фінансову діяльність

Звіт діяльності, забезпечення зарплатнею та вільні вакансії. Про це у Славуті менеджмент місцевої лікарні прозвітував на засіданні балансової комісії. Як повідомляють у пресслужбі Славутського МВК, говорили про  фінансову діяльність КП «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» за 3 місяці 2022 року.

Кадри

“Славутська міська лікарня” є комунальним підприємством. Медичні послуги містянам тут надають 497 працівників. Це – 104 лікарі, 210 молодших спеціалістів з медосвітою, 100 молодших медсестер та 83 інших працівників. Ще 12 лікарів проходять навчання в інтернатурі. Наразі, як повідомив Леонід Радзивілюк, директор лікарні, мають перелік лікарських посад, що потребують укомплектування. Зокрема відкриті вакансії:

  • лікаря-дерматовенеролога;
  • лікаря-психіатра;
  • лікаря-нарколога;
  • лікаря-лаборанта;
  • завідувача патологоанатомічним відділенням.

Гроші та ресурси

– До складу лікарні входить міський лікарняний комплекс на 265 ліжок цілодобового стаціонару. У КП «Славутська міська лікарня» розміщено 130 ліжок для лікування хворих на COVID-19, – із посиланням на звіт кажуть у пресслужбі. – Заклад отримує кошти відповідно до заключених договорів із Національною службою здоров’я України (далі НСЗУ). Наразі це 18 пакетів медичних послуг, зокрема, серед них – й стаціонарна допомога пацієнтам з коронавірусною інфекцією.

Перед працівниками, як повідомляють, заборговоності у виплатах зарплат немає.

– Заробітна плата виплачувалася вчасно, в повному обсязі, відповідно до вимог чинного законодавства, – додають в установі.

У період, за який звітували по лікарні, медзаклад отримав благодійну допомогу. Із неї забезпечили лікарню засобами індивідуального захисту, медикаментами, перев’язувальними матеріалами.

Один із викликів сьогодення – економія електроенергії, пов’язаний з появою у міській лікарні додаткового обладнання (апарати ШВЛ, киснева станція, комп’ютерний томограф тощо). Тому учасники наради обговорили можливість економії електроенергії.

 Плани

У лікарні планують дообладнати реанімаційне відділення. Туди встановлять ліжка та монітори, а реанімаційний зал, відповідно до вимог пакету лікування інфекційних захворювань, хочуть переобладнати на повноцінну палату.

Тривають роботи з облаштування центру травм. Наразі є необхідність в придбанні лампи та стола в операційну.

У пологовому відділенні планують створити сімейну палату для партнерських пологів. Це хочуть зробити “для створення максимального психоемоційного комфорту породіллі, політики доброзичливого ставлення до всіх учасників процесу народження дитини”.

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.