Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи відбудеться наступний етап мобілізації в Україні: що відомо

Чи відбудеться наступний етап мобілізації в Україні: що відомо

Чи відбудеться наступний етап мобілізації в Україні: що відомо

Залежно від ситуації на фронті, в Україні можуть продовжити мобілізацію. Про це під час брифінгу сказав начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач. Він припустив, що після 24 травня – часу, коли спливає тримісячний термін загальної мобілізації, вона буде продовжена. Інформацію про це передає видання Liga.net.

Мобілізація була оголошена протягом трьох місяців, з 24 лютого, які скоро мають спливти, але це не значить, що вона може закінчитися. Все буде залежати від обстановки, яка складеться на той період (24 травня — ред.). Якщо буде потрібно, далі будемо поповнювати ряди наших військових частин військовослужбовцями. Керівництвом держави, у разі необхідності, буде прийнято рішення щодо продовження термінів цієї мобілізації. …Якщо така потреба буде, продовжуватимуться бойові дії, то однозначно буде потреба поповнення фахівцями військовими наших частин. Тому керівництвом, думаю, буде продовжена мобілізація після 24 травня, – сказав Горбач, передає Укрінформ.

Наразі, пояснив Горбач, мобілізація триває, але в менших темпах, оскільки, загалом склад українського війська укомплектували.

– Мобілізація триває, але триває в значно меншому темпі, тому що наприкінці лютого і на початку березня великою мірою було укомплектовано бойовий компонент як ЗСУ, так й інших сил оборони. Зараз ми проводимо лише доукомплектування в/ ч,сказав він, додавши, що все йде за планом.

Наразі про наступний етап мобілізації не йдеться. Це в етері телемарафону підтвердив секретар РНБО Олексій Данілов.

На сьогодні у нас достатня кількість військових, які вже прийшли до військкоматів і яких ми залучили. На сьогодні йде навчання, йде підготовка наших бійців. І те, що ми зробили у першу чергу, цього достатньо для того, щоб ми могли захищати нашу країну, – передає Укрінформ.

Наступного етапу мобілізації поки не буде, бійців достатньо - Данілов

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.