П’ятниця, 15 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Інноваційні ліки прямої дії на коронавірус вже на Хмельниччині

Інноваційні ліки прямої дії на коронавірус вже на Хмельниччині

Інноваційні ліки прямої дії на коронавірус вже на Хмельниччині

Хмельницька обласна база спеціального медичного постачання отримала нові лікарські засоби “Бамланівімаб” (Bamlanivimab) та “Етесевімаб” (Etesevimab), які у світі використовуватимуть для лікування хворих на COVID-19.

Механізм дії нових ліків полягає у блокуванні прикріплення вірусу до мембрани клітини. Це унеможливлює потрапляння SARS-CoV-2 в клітини людини, що нейтралізує дію вірусу та сприяє запобіганню розвитку та лікуванню COVID-19, – зазначають у Міністерстві охорони здоров’я.

Дані препарати надані американською благодійною організацією «Direct Relief» за сприяння посольства США в Україні та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова».

Розподіл медикаментів між медичними закладами в областях контролює Міністерство охорони здоров’я України. Із загальної партії у 60 000 доз (Bamlanivimab – 20 000, Etesevimab – 40 000) Хмельниччина отримала, відповідно, 590 та 1180, – додають у Міністерстві.

Нагадаємо, що в квітні 2021 року вдалося встановити контакт із благодійною організацією «Direct Relief» та розпочати переговори про надання гуманітарної допомоги Україні. І вже 4 вересня 6190 кілограмів вантажу на загальну суму 19 496 000 доларів США прибули в аеропорт Бориспіль, аби згодом потрапити у 24 регіони країни.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.