Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Ірина Верещук відвідала Хмельниччину

Ірина Верещук відвідала Хмельниччину

Ірина Верещук відвідала Хмельниччину

Хмельницька область – серед тих регіонів, що зараз стають прихистком для змушених тікати від війни українців. Як працює наша область у цьому напрямку, дізнавалась Віце-прем’єр-міністерка України, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Вона вчора відвідала Хмельниччину.

Робочий візит Верещук, як говорять у пресслужбі Хмельницької ОВА, відбувся, аби ознайомитися з досвідом та напрацюваннями щодо підтримки ВПО, дізнатися про ті проблемні питання та виклики, з якими зіштовхуються в області під час облаштування помешкань для вимушених переселенців і підготовки до прийому нової хвилі людей із постраждалих від війни територій.

За сім місяців ми зустріли та прихистили понад 370 тисяч людей, постраждалих від російської агресії. Проведено величезний обсяг організаційної роботи, налагоджено комунікацію з волонтерами, пересічними громадянами та внутрішньо переміщеними особами. І головне, що всі ми чітко розуміємо, наскільки важливою в умовах війни є ця гуманітарна місія. Переконаний, що завдяки поєднанню усіх цих елементів були створені максимально комфортні та безпечні умови перебування для людей, які прибули в область. Зауважу, що близько третини з усіх, хто приїхав, вирішили залишитися тут, і це один із найвищих показників серед усіх регіонів, які приймають вимушених переселенців. Вважаю, що це найкраща оцінка для наших зусиль, бо вона свідчить про те, що Хмельниччина стала для них справжнім домом, – сказав Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОВА.

Верещук відвідала місця компактного проживання ВПО, де поспілкувалась із мешканцями, зустрілась із представниками ТГ регіону та міжнародними партнерами, що залучені до роботи з ВПО.

– Ми хотіли дізнатися, як Хмельниччина готується до прийняття нових вимушено переміщених осіб, адже вона входить в перелік пріоритетних областей, які ми рекомендуємо людям, що вирішили тимчасово переїхати або і повністю покинути територію Харківської, Донецької чи Луганської областей. Хочу подякувати за те, що я побачила під час візиту. Велика подяка керівництву ОВА, зокрема начальнику ОВА Сергію Гамалію, та усьому колективу за професійний та зважений підхід. Я зустріла тут людей, які розуміють своє завдання, відчувають всю повноту відповідальності й чітко пріоритезують ці завдання, – цитують у пресслужбі ОВА міністерку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.