Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » ХАЕС у Нетішині стала найприбутковішим підприємством області

ХАЕС у Нетішині стала найприбутковішим підприємством області

ХАЕС у Нетішині стала найприбутковішим підприємством області

Обсяг реалізованої продукції у Хмельницькій області загалом перевищив відповідний показник минулорічних двох місяців на 410 мільйонів гривень.

Попри такі дані, загалом по підприємствах області доходи значно знизились. Але «витягнути» всіх зуміла Хмельницька атомна станція у Нетішині. Саме вона продала свої послуги з надання електроенергії на найвищу суму.

Станція кожного року забезпечує одну і ту ж саму кількість електрики, проте, змогла вийти на рекордний показник завдяки збільшенню ціни на свою продукцію.

У структурі реалізації 50,7 % припадає на переробну промисловість, з неї: 21,1 % – на виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, 12,5 % – на виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, 4,4 % – на машинобудування. Підприємствами з виробництва та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізовано 46,9 % від загального обсягу, – інформують в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Якщо врахувати річну інфляцію, то вона «з’їла» номінальне гривневе зростання. В реальності індекс промисловості в січні-лютому становив становить 97,3 %.

Таким чином, ХАЕС стала не тільки найприбутковішою організацією, але і найбільшим імпортером свого товару, тобто, електроенергії по всій Україні.

Раніше ми розповідали, що за спалення сухої трави навіть у себе на городі Шепетівчани та жителі району будуть платити штраф.

Також читайте про те, як волонтер Олег Яблонський розповідав про волонтерське таксі для медиків у Шепетівці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.