Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Якими будуть ціни на паливо на Шепетівщині?

Якими будуть ціни на паливо на Шепетівщині?

Якими будуть ціни на паливо на Шепетівщині?

В Україні ціни на паливо різних категорій постійно підвищуються. Бували періоди, коли ціна знижувалася, але це більше рідкість. Щоб зрозуміти тенденцію таких змін, ми проаналізували прогноз експертів щодо цін на паливо на майбутні тижні.

Наразі в Україні немає і не буде в найближчі тижні дефіциту на нафтопродукти, але ціни на бензин та інші види палива продовжують невпинно рости. Протягом останніх днів на ринку нафтопродуктів ціни почали різко змінюватися. Якщо ще на початку березня ціни були стабільними і не сильно коливалися, то в останні дні вони піднялись. Не змінилися лише в Луганській області, але там й так найвищі ціни з усієї країни.

Найдешевше заправитися бензином можна в Сумській області: 27,02 грн/л – А-92 і 28,02 грн/л – А-95. А ось дизель тепер найдешевший на Харківщині – 28,17 грн/л, в Сумській області він уже коштує 27,53 грн/л (+75 коп/л).

В середньому за тиждень бензин подорожчав на 62 коп/л, ДТ – на 47 коп/л. Найбільше підняття вартості відбулося в регіонах, де ціни були найнижчі: Чернігівська (+82 коп/л) і Сумська (+75 коп/л) області. В більшості регіонів ціни зросли на 35-50 коп/л.

Такі ціни зафіксовані днями на Шепетівщині:

  • А-92: Середня ціна по Україні – 27,97 грн/л;
  • А-95: Середня ціна по Україні – 28,98 грн/л;
  • ДТ: Середня ціна по Україні – 28,24 грн/л;
  • LPG: Середня ціна по Україні – 15,79 грн/л.

Прогноз експертів на наступні тижні

Експерти не можуть прийти до спільного рішення, їхні прогнози відрізняються. На наступний тиждень фахівці очікують припинення різкого подорожання. Проте ціни і далі будуть повзти вверх. Однак, є й хороші новини. У світі нафта дешевшає, що не може не відобразитися на цінах на паливо в Україні. Крім того, зараз вже маємо гарантію на поставки нафтопродуктів із Росії, яка є одним із найбільших експортерів у світі.

Попри війну на Сході України, нашій державі потрібні нафтопродукти. В свою чергу, Російська Федерація також не може відмовитись від українського ринку, тому в даному питанні обидві країни співпрацюють.

Отож, у найближчі тижні ціни на автомобільне паливо в Україні, зокрема, на території Шепетівського району, не зміняться, хоча й зниження ціни не очікується.

Також раніше ми писали, що на Шепетівщині тепер будуть платити за газ по-новому.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.