Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: якою є ситуація із забезпеченням лікарень киснем, що надають допомогу хворим на COVID-19

Хмельниччина: якою є ситуація із забезпеченням лікарень киснем, що надають допомогу хворим на COVID-19

Хмельниччина: якою є ситуація із забезпеченням лікарень киснем, що надають допомогу хворим на COVID-19

На Хмельниччині у 25 лікувальних закладах, що надають допомогу хворим на COVID-19, розгорнуто 3035 ліжок. Крім того, в закладах функціонує 223 ліжкомісця у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

Нині йде підготовка до розгортання додаткових ліжкомісць для важких хворих поза відділеннями анестезіології та реанімації, переважно в тих відділеннях, де лікують хворих з COVID-19. Наразі планується розгорнути ще 39 таких ліжок, –  зазначають у Хмельницькій ОДА.

Також посадовці додають, що наразі ситуація із забезпеченням киснем лікувальних закладів, які використовуються для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, – досить важка, але контрольована.

На сьогодні споживання кисню в області становить близько 15 т рідкого та близько 1000 балонів газоподібного на добу. За координації МОЗ, напередодні в область надійшло майже 17 тонн рідкого кисню, що дало змогу на певний час забезпечити майже всі визначені для ковіду лікарні. Для Хмельниччини відвантажена партія балонного кисню з Львівського хімзаводу, – додають у Хмельницькій ОДА.

Також за темою:

Цілодобово та в три зміни заправляють кисневі балони: Хмельницька АЕС допомагає у боротьбі з COVID-19

На Хмельниччині прогресує штам коронавірусу «Дельта»: зафіксовано 95% випадків захворюваності

Внаслідок ускладнень від COVID-19 померла вагітна багатодітна хмельничанка: сиротами залишилися 11 дітей

Популярні пости