Понеділок, 5 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Хто з Шепетівщини полетить в космічний круїз?

Хто з Шепетівщини полетить в космічний круїз?

Хто з Шепетівщини полетить в космічний круїз?

Хто в дитинстві не мріяв підкорити космос та одномоментно охопити поглядом всю планету Земля? Наразі таку можливість пропонує американська компанія Virgin Galactic.

Винахідники представили свій новий космоліт VSS Imagine. Це перший корабель третього покоління космольотів Spaceship III. Це означає, що Imagine використовуватимуть для космічного туризму до суборбітального простору й назад.

Даний космоліт має кращі технології та є швидшим за інші такі розробки. Imagine розрахований на двох пілотів та шістьох пасажирів. Корабель підніматимуть у повітря за допомогою спеціального літака-носія, після чого на висоті 15 кілометрів космоліт від’єднуватиметься. Згідно з повідомленням Virgin Galactic, наразі вже більш, ніж 600 людей забронювали політ у космос за ціною $250 тисяч за місце.

Така вартість є недоступною для переважної більшості жителів Шепетівського району. Проте згідно з результатами бліц-опитувань молоді віком 14-17 років, 19% розраховують в майбутньому зробити успішну кар’єру і мати змогу провести незабутній уік-енд в космічному просторі.

Тим більше, після успішних тестувань у Virgin Galactic планують поступово збільшувати свій флот. Компанія вже збирає ще один свій літак, який називатиметься Inspire. Отже, вартість такої мандрівки, ймовірно, зменшиться.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.