Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка). Частина 2

Мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка). Частина 2

Мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка). Частина 2

Новостворений Шепетівський район об’єднав 18 територіальних громад, більшість із котрих очолюють чоловіки. І лише в трьох ТГ головують жінки. Місяць тому завершилась кампанія е-декларування. Хто більше заробляє, оформив майна та де зберігають (якщо, звісно, мають) свої активи? Журналісти порталу “Хмельниччина Північ” проаналізували чиновницькі декларації за попередній 2020 рік і склали рейтинг мерських “заробітків”.

У попередній частині ми проаналізували декларації дев’ятьох голів із найбільшою заробітною платнею. Наступні – з найменшими заробітками.

У рейтингу враховували заробітну плату за офіційним місцем роботи, сумісництвом, виплати по безробіттю. Рейтинг не включає пенсійних виплат, подарованих грошей, коштів, зароблених іншими членами сім’ї, отриманих від зданого в оренду майна тощо.

Четверта трійка:

Сергій Шлегель

До обрання на пост голови Ізяславської громади Сергій Шлегель очолював Ізяславську РДА. Там за минулорічний період роботи він заробив 365 540 гривень, як голова громади – 20 600 гривень. Окрім того, Сергій Володимирович отримує пенсію в розмірі 25 200 гривень. Із нерухомості Шлегель задекларував будинок в Ізяславі, оформлений на дружину. На неї ж оформлений Mercedes 230 (1989 року). Сам же очільник їздить на Mitsubishi  L200 (2008 року). Тримає родина Шлегелів гроші в банку. Сумарно в подружжя лежить 977 561 гривень, ще 560 000 гривень Шлегель позичив третій особі.

Віктор Васьківський

Сумарна зарплата очільника Берездівської громади Віктора Васьківського за рік склала 376 498 гривень. Також до декларації чиновник вписав житловий будинок та три земельні ділянки в Берездові. На цивільну дружину Любов Поліщук оформлена одна ділянка у Берездові. Транспорту чи інших активів в очільника немає. Живе на свою та дружинину зарплату, а також пенсію у сумі 21 196 гривень за рік. Ще одним джерелом доходу подружжя є кошти від здачі землі в оренду СФГ “Манятин”.

Василь Мельник

У своїй декларації за минулий рік голова Білогірської громади Василь Мельник вказав заробітну плату в розмірі 370 039 гривень. Серед інших доходів – соціальна виплата від Управління соціального захисту населення Білогірської РДА у розмірі 13 600 гривень та доходи дружини Наталі Мельник. У подружжя є автомобіль Peugeot 2001 року випуску, а також нерухомість та земля у Білогір’ї. Крім того, на Василя Мельника оформлений кредит на будівництво у розмірі 300 000 гривень.

П’ята трійка:

Віталій Бузиль

Міський голова Віталій Бузиль так само раніше обіймав посаду голови у Шепетівській РДА, де заробив 278 526 гривень. Після звільнення він отримував допомогу по безробіттю на суму 5 325 гривень. Після обрання на пост міського голови Шепетівської громади і до нового року Віталій Бузиль отримував заробітну плату на загальну суму 36 652 гривень. У своїй декларації Шепетівський очільник вказав декілька земельних ділянок у Шепетівці та районі, що зареєстровані на нього та дружину; квартиру в спільній із третьою особою власності.

Автопарк родини Бузилів складаєтсься із двох автівок Fiat Doblo (2010 року), зареєстрованого на Віталія Бузиля та OPEL INSIGNIA (2011 року) – на дружину. Також у власності Бузиля є акції ПАТ “ЗАПОРІЖСТАЛЬ”, котрі він набув ще 1999 року. На рахунку в очільника Шепетівської громади лежить 5 000 доларів.

Віталій Мартинюк

Загалом за минулий, 2020 рік, голова Плужненської громади заробив 274 946 гривень. Це і зарплата з попереднього місця роботи (начальник Ізяславського ДПІ), і оплата праці голови Плужненської громади, котру Мартинюк очолив восени 2020 року.

Із майна в своїй декларації Віталій Мартинюк вказав три ділянки в Ізяславському районі та будинок в Ізяславі. Також Голова має недобудований будинок у с. Борисів і землю.

Зареєстрованого авто в Мартинюка немає. Єдиний транспорт родини – мопед spark(2020 року) , що належить його дружині Ользі Мартинюк. Коштів на рахунках голова Плужненської громади не тримає, має кредит.

Генадій Гончаренко

За рік головування очільник Понінківської громади Генадій Гончаренко заробив 274 393 гривень. У свою декларацію включив декілька нежитлових приміщень у Понінці, а також будинок. Транспорту чи збережень у банку родина Гончаренка не має.

Шоста трійка:

Олександр Шрейдер

Голова Сахнівецької громади Олександр Шрейдер у минулому році сумарно заробив 215 767 гривень. До обрання на пост голови Сахнівецької ТГ Шрейдер очолював громаду Нового Села. Там в Олександра Шрейдера будинок, де він живе з родиною, та декілька земельних ділянок. Із транспорту очільник декларує автівку ZAZ ланос (2008 року). Іншого майна чи збережень у банку Шрейдер не має.

Богдан Книш

Богдан Книш минулого року отримав 209 323 гривень. Це – дохід від основної роботи – голови Михайлюцької ТГ( 177 645 гривень) та викладацької діяльності (31 678 гривень). У Судилківській ТГ Книш викладає історію.

Нерухомості в Михайлюцького голови немає. Будинок та декілька ділянок у Михайлючці належать його батькам. Їздить Богдан Книш на Шкода Октавіа (2006 року), решта транспорту, згідно з декларацією, це ВАЗ 21065 (2002 року), трактор Т-25 (2008 року) та ВАЗ 21013 (1985 року) належать його батькові Валентину Степановичу.

На рахунках у Михалюцького голови є 50 000 гривень та 3 000 доларів готівкою.

Марина Поліщук

Завершує трійку очільниця Грицівської ТГ Марина Поліщук. Загалом у 2020 році вона заробила 165 379 гривень. Із нерухомості Поліщук задекларувала будинок в Грицеві та декілька земельних ділянок у Великій Шкарівці, що належать їй та чоловікові Володимиру Поліщуку.

Володіє Марина Поліщук Шевроле Лачетті (2008 року) та мотоциклом Спарк (2019 року). Коштів у банку не зберігає.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.