Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка)

Мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка)

Мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка)

Новостворений Шепетівський район об’єднав 18 територіальних громад, більшість із котрих очолюють чоловіки. І лише в трьох ТГ головують жінки. Місяць тому завершилась кампанія е-декларування. Хто більше заробляє, оформив майна та де зберігають (якщо, звісно, мають) свої активи? Журналісти порталу “Хмельниччина Північ” проаналізували чиновницькі декларації за попередній 2020 рік і склали рейтинг мерських “заробітків”.

У рейтингу враховували заробітну плату за офіційним місцем роботи, сумісництвом, виплати по безробіттю. Рейтинг не включає пенсійних виплат, подарованих грошей, коштів, зароблених іншими членами сім’ї, отриманих від зданого в оренду майна тощо.

Перша трійка:

Олександр Супрунюк

Топ першої трійки очолює Нетішинський голова Олександр Супрунюк. За минулий рік мер міста-атомника заробив 911 135 гривень. У своїй декларації Супрунюк вказав, що спільно з дружиною Тетяною володіють декількома земельними ділянками, нежитловими приміщеннями та дачним будинком у Нетішині, Славуті та Старому Кривині. Окремі ділянки – орендують.

Також у володінні подружжя є квартира у Нетішині. Їздить Супрунюк на TOYOTA Prado (2007 року), а на дружину оформлені вантажний FORD Transit (2016 року) та легковий RENAULT MEGANE (2010 року).

Василь Сидор

Очільник сусідньої Славути Василь Сидор поступається декількома сотнями тисяч. Минулого року Василь Богданович задекларував 742 253 гривень заробітної плати. Також вніс у декларацію квартиру та гараж у Славуті, колекцію нумізматичних монет та купюр, квартиру та гараж у Нетішині, котрими родина користується безоплатно. У Славутського мера немає власного транспорту, родинне авто Volkswagen Tiguan зарєстроване на дружину.

Валерій Михалюк

Трійку замикає очільник Крупецької громади. За 2020 рік Валерій Михалюк заробив 733 727 гривень. Із домочадців у Крупецького голови – дружина та син. Обоє, згідно з реєстрацією, проживають у Славуті. У своїй декларації голова вказав декілька земельних ділянок та житловий будинок у Крупці, квартиру та гараж у Славуті. Також родина Михалюка володіє автівкою PEUGEOT 5008, котра зареєстрована на його дружину Тетяну. Грошові активи у розмірі 17 399 гривень родина тримає у банку.

Друга трійка:

Юрій Криворчук

Голова Ленковецької ТГ Юрій Криворчук задекларував заробітну плату у розмірі 570 776 гривень. Крім того, Юрій Петрович отримав пенсійні виплати у сумі 28 142 гривні, а також кошти від зданого в оренду ТОВ “Лотвіка Еліт” та ТОВ “Поділля +” майна.

Загалом, без урахування доходів дружини та оредних грошей, Юрій Петрович заробив минулого року 598 918 гривень. Має Ленковецький голова рахунки у ПриватБанку, але грошей там не тримає. У власності Криворчука та його дружини Юлії – декілька земельних ділянок у Ленківцях та Шепетівському районі. Будинок у Ленківцях оформлений на дружину Юлію Криворчук. Має Юрій Криворчук автівку марки ВАЗ 21093 (1992 року).

Маргарита Медведюк

Заробітна плата голови Ганнопільської громади Маргарити Медведюк за 2020-й рік склала 563 488 гривень. У своїй декларації Маргарита Іванівна вказала, що володіє земельною ділянкою, а її чоловік Павло – будинком в Ганнополі. Жодної іншої нерухомості, транспорту чи майна у подружжя немає. У Ганнопільської очільниці є рахунок в Ощадбанку, проте, коштів вона там не тримає. З інших джерел доходу у Медведюків є кошти, отримані від надання майна в оренду ТОВ “СГП” ДНІПРО”, зарплата чоловіка за основним місцем роботи у пожежній частині та за сумісництвом у Ганнопільській сільській раді. Також минулого року Маргарита Медведюк отримала подарунок у негрошовій формі від районної ради. Він оцінений у суму 272 гривні.

Франц Скримський

Трійку замикає очільних Полонщини. У своїй декларації Франц Скримський вказав заробітну плату за рік у розмірі 558 085 гривень. У власності мера є три автівки Hyundai Tucson (2008 року), SCODA Octavia (2006 року) та Нива (1990 року).

Додатковим доходом Франца та Галини Скримських є дохід від надання майна в оренду ФГ “Колос”. Обидва з подружжя отримують пенсії, у Франца Францовича це 39 049 гривень за рік. Також він отримав страховку у розмірі 11 394 гривень і подарунок від райради на суму 272 гривні.

Третя трійка:

Микола Гизимчук

Голова Улашанівської громади Микола Гизимчук зарєстрував у своїй декларації зарплату на загальну річну суму у 506 699 гривень. Голова володіє житловим будинком та землею у Кам’янці, на дружину записані замля та магазин у Кам’янці, а також квартира в Київській області.

Автопарк родини Гизимчуків налічує шість автівок: ВАЗ 2101 (1975 року), котрий Микола Гизимчук оцінив у 100 гривень; VOLKSWAGEN PASSAT (1991 року) вартістю 1 000 гривень; RENAULT KANGOO (2003 року) за 10 000 гривень. Дружина володіє VOLKSWAGEN PASSAT (2008 року) – не оцінена; NISSAN JUKE( 2013 року) вартістю 149 580 гривень та SKODA OKTAVIA (2014 року) оцінена на суму 45 000 гривень.

Подружжя має збереження. На рахунку Миколи Гизимчука – 275 000 гривень, 8 500 доларів та 4 500 євро, Наталія Гизимчук має  230 000 гривень, 17 000 доларів та 9 000 євро.

Тетяна Котик

Судилківська очільниця живе разом із донькою Катериною Андрійчук та цивільним чоловіком Володимиром Андрійчуком. Чоловік володіє землею у Мокіївцях та будинком у Судилкові, де зареєстрована родина. У власності Катерини Андрійчук є земля у Серединцях.

Транспорту чи інших активів у родині не мають. Джерела доходу в сім’ї – заробітна плата Тетяни Котик, яку вона задекларувала у розмірі 503 532 гривень за рік, та доходи чоловіка, його зарплата, песія та кошти від майна наданого в оренду ТОВ “Лотівка-Еліт”.

Василь Кордонець

Голова Ямпільської ТГ Василь Кордонець за рік роботи заробив 425 206 гривень. У своїй декларації Кордонець вказав володіння двома житловими будинками у с. Погорільці, три земельні ділянки у власності, гараж та хлів. У дружини Ганни – одна земельна ділянка у Погорільцях. У своєму автопарку голова має авто DAEWOONexia (2006 року) та трактор T-40M (1992 року).

Хто з очільників краю отримав найменшу зарплату, а хто – допомогу по безробіттю, – читайте в другій частині підбірки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.