Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У водойму поблизу Шепетівської цукроварні запустять мальків

У водойму поблизу Шепетівської цукроварні запустять мальків

У водойму поблизу Шепетівської цукроварні запустять мальків

Відбулася робоча зустріч з представниками ГО “Рибалки Шепетівщини”, на якій обговорювалась можливість підтримки ініціативи щодо закупки риби-малька для зарибнення водойми біля ПрАТ “Шепетівський цукровий комбінат”.

Задля підтримки рибальства Шепетівщини Група компаній A`SPIK Group, керівництво ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» та депутатська фракція «Наш край» Шепетівської міської ради підтримали звернення громадської організації “Рибалки Шепетівщини”.

ГО “Рибалки Шепетівщини” займається любительською риболовлею та розвиває такий різновид сімейного відпочинку в Шепетівській громаді. Очолює організацію Олександр Олександрович Дідук.

Ми співпрацюємо з Шепетівським цукровим комбінатом вперше, нам приємно, що керівництво позитивно відреагувало на нашу ініціативу, виділивши кошти на 500 кг мальків. Загалом плануємо закупити 2 т мальків коропа, сазана та білого амура, – коментує Олександр Дідук.

ГО “Рибалки Шепетівщини” офіційно діє близько 3-х місяців; активісти почали гуртуватися ще з осені 2020-го. Зараз в складі організації – понад 300 членів з Шепетівки та ближніх сіл (Білокриниччя, Лозична, Судилків, Плесна).

Ми раді долучитися до зарибнення водойми та підтримати таку ініціативу в нашій громаді. Сподіваємося, що результати будуть успішними, а мешканці та гості міста матимуть можливість відпочити зі своїми дітьми та родинами приємно та з користю, – коментує Володимир Петрович Пилипак, директор ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.