Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » МОЗ назвало причину масового отруєння хмельницьких школярів

МОЗ назвало причину масового отруєння хмельницьких школярів

МОЗ назвало причину масового отруєння хмельницьких школярів

Вчора, 13 вересня, встановили джерело збудника інфекції, внаслідок якої сталося масове захворювання учнів НВО № 1 у Хмельницькому. Ним виявився золотистий стафілокок, який знайшли в працівників харчоблоку навчального закладу.

Захворіли 92 дитини молодших класів НВО № 1 та одна мама, котра заразилася контактно-побутовим шляхом від своєї хворої дитини. Серед тих, хто занедужав, 15 лікуються у Хмельницькій інфекційній лікарні (14 дітей, 1 доросла) та 78 – амбулаторно. З 11 вересня випадки захворювання не реєструвалися, – повідомили у пресслужбі ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Внаслідок епідеміологічного розслідування встановлено, що захворювання спричинене у результаті вживання страв, виготовлених у харчоблоці даної школи.

У 4 працівників персоналу харчоблоку із зразків з носа та калу виявлено золотистий стафілокок. Під час приготування їжі відбулося обсіменіння сировини та продуктів: із 12 зразків харчових продуктів у трьох стравах – золотистий стафілокок, із 60 змивів у 27 зразках – золотистий стафілокок, – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.