Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині попереджають про можливі провокації псевдоінспекторів

На Хмельниччині попереджають про можливі провокації псевдоінспекторів

На Хмельниччині попереджають про можливі провокації псевдоінспекторів

В Управлінні Держпраці у Хмельницькій області повідомили про можливі провокації шахраїв, які діють нібито від працівників установи.

Напередодні від суб’єктів господарювання Хмельниччини надходила інформація про те, що в них здійснено начебто інспекційні відвідування невстановленими особами, які представлялися інспекторами Держпраці, з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом.

Наголошуємо, що такі відвідування здійснюють шахраї, які не мають жодного відношення до працівників Управління. Просимо бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману, – зазначають в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області.

Щоб переконатися, що перевірку здійснює дійсно інспектор, фахівці радять:

  • перевірити номер пред’явленого посвідчення на офіційному сайті Державної служби України з питань праці. В розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» є перелік інспекторів праці з фотокартками та їх посвідчення з номерами, які мають право проводити контрольні заходи;
  • зателефонувати за номером 03822 65-64-48 задля з’ясування, чи ці інспектори дійсно є працівниками управління та чи в цей день вони направлені для відвідування конкретного суб’єкта господарювання;
  • за вказаним вище номером та контактами представників поліції необхідно повідомити про можливі шахрайські чи провокаційні дії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.