Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Білогірщині розпочався конкурс вишиванок

На Білогірщині розпочався конкурс вишиванок

На Білогірщині розпочався конкурс вишиванок

Чудову ініціативу відзначення Міжнародного Дня вишиванки проявили в Білогірській громаді, де днями розпочався конкурс, присвячений прийдешньому святу.

Міжнародний День Вишиванки – одне з найбільших патріотичних свят, що в останні роки святкуються в Україні. Свято, започатковане 15 років тому, щороку відзначається у третій четвер травня. Якщо в перші роки воно було позбавлене масовості, то тепер є одним з найпопулярніших національних свят не тільки нашої країни, а й української діаспори по всьому світу. Носити вишиванку стало трендом, це дійсно красиво, стильно, ідентично.

За умовами конкурсу,  учасником може стати кожен мешканець населених пунктів громади. Для цього достатньо розмістити в коментарях до публікації своє, або сімейне фото у вишиванці. Переможець буде визначений самими ж жителями громади лайками/ вподобаннями. Слід зазначити, що переможець не залишиться без пам’ятного подарунку. Найкраще фото буде намальовано місцевою художницею, після чого картину передадуть власникові.

Варто відзначити, що даний конкурс викликав досить жваву реакцію в соціальній мережі Фейсбук, де він власне й проводиться. З кожним днем учасників стає все більше, при тому, що найбільша кількість фото очікується безпосередньо в день свята – 20 травня, – коментують в громаді.

Дана ініціатива чудово демонструє красу і велич українського національного вбрання. Як відзначають в Білогірській селищній раді, мета конкурсу – популяризація вишиванки, виховання патріотизму та любові до України та її традицій, бережне ставлення до спадщини культури нашого народу.

Патріотичне виховання є важливою складовою сучасного життя. Любов до України, народних традицій та культури потрібно прививати з молодих літ. Можливо, якби активна популяризація всього українського розпочалася років двадцять тому, то про «добрі» наміри нашого східного сусіда ми так і не дізналися. Подібні конкурси дуже важливі в умовах сьогодення і хочеться вірити, що популяризація всього українського, розвиток культури, збереження традицій стане звичайною нормою для всіх українців, а носіння вишитого одягу буде популярним не лише в день свята, а щодня, – повідомляють в Білогірській громаді.

Також читайте: До дня народження рідного міста полончанка вишиває рушник-символ

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.