Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Вихованці Грицівського училища отримали гуманітарну допомогу

Вихованці Грицівського училища отримали гуманітарну допомогу

Вихованці Грицівського училища отримали гуманітарну допомогу

Сьогодні, 19 травня, в Грицівському ВПУ №38 відбулася благодійна акція, в межах якої вихованцям закладу надали гуманітарну підтримку.

Завдяки плідній співпраці Благодійного фонду Олександра Співака та Благодійного фонду «Зміцнення громад» на звернення училища учні отримали необхідний одяг (жіночий та чоловічий), посуд, столи, а також мікрохвильову піч.

В училищі навчається понад 400 дітей з різних областей України, а також сімей. Багато з них дійсно потребує підтримки з боку закладу та громадськості, тому благодійні акції стали суттєвою допомогою для підвищення добробуту дітей та забезпечення їх необхідним.

Олександр Іванович Зарудзей, директор Грицівського ВПУ №38

Наш заклад вже багато років співпрацює з Благодійним фондом «Зміцнення громад». Щороку ми звертаємося до організації з потребами, які мають наші вихованці та заклад, і вони системно підтримують нас усією можливою матеріальною допомогою. Також ми радіємо започаткованій співпраці з Благодійним фондом Олександра Співака, який одразу відгукнувся на наш запит та запропонував допомогу. Сподіваємося, що надалі наша співпраця лише міцнішатиме та допомагатиме усім, – коментує директор закладу Олександр Іванович Зарудзей.

В училищі навчається багато дітей-сиріт, дітей на неповному держутриманні, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Не завжди в селі їхні батьки можуть знайти добре оплачувану роботу, тож гуманітарна підтримка є дуже важливою.

За словами директора, часто діти потребують навіть елементарного – взуття та сезонного одягу. Тож, в свою чергу, теж намагаються своїми силами системно допомагати кожній дитині, як в навчанні, так і в повсякденному житті.

У нашому закладі ми намагаємось дійсно навчити всіх дітей професії, аби в майбутньому вони могли знайти гідну та добре оплачувану роботу й бути справжніми професіоналами своєї справи. Успішна кар’єра також дасть для них можливість будувати гідне життя та бути активними членами суспільства, – додає директор. – Ми щиро вдячні усім нашим благодійникам за те, що вони завжди швидко відгукуються на наші запити та допомагають дітям навчатися та розвиватися, маючи для цього необхідні речі. Дуже цінно відчувати підтримку та знати, що доля дітей та їхній добробут в надійних руках.

Також читайте:

Білогірські медики та малозабезпечені родини – в об’єктиві благодійності

Родинні вихідні у Шепетівці

Шепетівська спеціалізована школа №2 поновила матеріально-технічну базу

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.