Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині нові штрафи за спалювання сухої трави

На Шепетівщині нові штрафи за спалювання сухої трави

На Шепетівщині нові штрафи за спалювання сухої трави

Настала весна, відійшов сніг та почались сонячні дні. Незважаючи на жорсткі штрафи, на Шепетівщині продовжують палити суху траву.

Вже зараз рятувальники по кілька разів на день виїжджають у різні куточки регіону, аби погасити займання сухої трави. У 90% випадків такі займання спричинені людиною. Особливо страждають від подібних дій лісові насадження, а деколи вогонь, який ніким не контролюється, підступає і до осель людей, які самі ж собі завдають шкоди.

Крім того, такий неконтрольований вогонь часто завдає шкоду звірям, або ж взагалі нищить їх і призводить до загибелі молодого потомства птахів, зайців та інших диких тварин, які живуть в лісах та степах.

З кожним роком покарання за спалення сухої трави збільшується, проте, люди часто нехтують законами. Саме тому у 2021 році з’явились нові штрафи та покарання за спалювання сухої трави. Далі розкажемо, що і кому загрожує.

Якщо через особу сталось забруднення повітря, довкілля, чи водойми шкідливими речовинами, до яких відноситься і простий дим від спалення сухої трави, то її можуть оштрафувати  на суму до 61 тисячі гривень.

За знищення лісу, лісових насаджень, які спричинені розведенням вогню у не призначених для цього місцях, загрожує штраф до 153 тисяч гривень, або ж навіть обмеження волі строком на 2-5 років. За розведення багаття в лісі, в місцях, які не призначені для цього, на особу можуть скласти протокол та оформити штраф на суму 4590 гривень, а для посадових осіб цей штраф буде в межах 15 тисяч гривень.

Якщо особа вирішить спалити суху траву на луках, біля озер, на полях, чи галявинах, то її очікує штраф від 6 до 15 тисяч гривень, залежно, де саме вирішить вчинити таке порушення закону.

Тож, перед тим, як підпалити суху траву, подумайте про наслідки для себе і для природи.

Також раніше ми писали про те, як правильно і без шкоди для здоров’я пережити перехід на літній час.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.