Четвер, 6 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині посилюють карантин

На Шепетівщині посилюють карантин

На Шепетівщині посилюють карантин

Низка міст та сіл Шепетівського району переходять на посилення карантинних норм, не очікуючи на рішення уряду про перехід області до червоної зони.

Наприклад, у Плужненській громаді заборонили роботу стихійних ринків у трьох селах. На території цих сіл вже заборонили розважальні, спортивні та соціальні заходи. Крім того, богослужіння у церквах дозволені тільки з суворим дотриманням карантинних норм. Навіть на вулицях необхідно носити маску.

Більш жорстким буде карантин й в Нетішині. Там правоохоронці вибірково перевірятимуть документи у громадян на вулицях. Також буде посилено режим контролю за дотриманням карантинних вимог. У парках, на вулицях та в інших громадських місцях необхідно буде обов’язково носити маску. За недотримання цих вимог людей штрафуватимуть.

Також у всіх куточках району посилять заходи контролю за роботою ринків, магазинів та інших місць, де є скупчення людей.  

Раніше ми розповідали про коронавірусні новини, про які ви могли не знати, чи пропустити.

Крім того, на Шепетівщині з 1 квітня наступає “тиша”, що це означає.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.