Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У лікарню Нетішина придбали нове медичне обладнання

У лікарню Нетішина придбали нове медичне обладнання

У лікарню Нетішина придбали нове медичне обладнання

Нещодавно з метою покращення умов проведення операцій для медичного закладу Нетішина придбали ендоскопічну шейверну систему LAPOMED вартістю 96 тисяч гривень.

Шейвер артроскопічний – інструмент для артроскопії з різальними змінними насадками і борами для захоплення та зрізання тканин. Ці конструктивні особливості дозволяють здійснювати щадну і виборчу резекцію та видалення тканин. Використання шейвера дозволяє виконувати багато процедур функціональної артроскопії при більш щадному впливі на пацієнта, а також скорочує час операції. 

Унікальні операції на колінному суглобі у Нетішині проводить ортопед-травматолог Віталій Бучко. Тільки протягом двох останніх місяців лікар здійснив не один десяток успішних операції.

Операція триває до 30 хвилин. Пацієнти дуже швидко реабілітуються, їх відправляють додому у день операції або, в крайньому разі, наступного дня. Класична ж, відкрита, артротомія вже поступово відходить у минуле.

Також читайте про Хроніки пандемії, які новини про коронавірус ви могли не знати та про те, що Держава вимагає від Славути сплатити 1,5 мільйона гривень за використання власних надр з водою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.