П’ятниця, 2 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська боксерка виборола “срібло” на XVІІ Міжнародному чемпіонаті з боксу

Нетішинська боксерка виборола “срібло” на XVІІ Міжнародному чемпіонаті з боксу

Нетішинська боксерка виборола “срібло” на XVІІ Міжнародному чемпіонаті з боксу

Шістнадцятирічна нетішинська боксерка Вероніка Панкевич здобула друге місце на XVІІ Міжнародному чемпіонаті з боксу, що проходив у місті Глівіце (Сілезія). Участь у змаганнях взяли спортсменки з 21 країни.

На шляху до срібної медалі нетішинка провела два поєдинки: один виграла у польки, в іншому поступилася триразовій чемпіонці Європи, боксерці з Данії Надії Маклойн. Данка випередила українку лише на 1 очко, тобто на 1 удар.

Недопрацювала свою срібну медаль. Бокс – це важкий спорт: десь була менш спритною, десь довше простояла. Після виступу проглянула запис бою, відзначила слабкі місця, – зазначила Вероніка.

До чемпіонату у Глівіце Вероніка Панкевич розпочала готуватися, як тільки польська сторона підтвердила її участь. Тренування проходили цілий місяць день у день. Боксерка каже, що задля гідного результату не шкодувала ні сил, ні часу.

Сьогодні жіночий бокс в Європі набув великої популярності, особливо сильні команди представили північні країни. В цілому, результатом Вероніки задоволений. Вважаю, що друге місце на міжнародному турнірі у Глівіце – це достойний результат. Ряд причин не дозволив досягнути мети – потрапити на Чемпіонат Європи в Італію. Зокрема впродовж літа Вероніку переслідували спортивні травми: хвороба спини, тріщина пальця. Старший тренер юніорської збірної команди України з боксу Валерій Хлистов відзначив Вероніку, як перспективну спортсменку, в якої все ще попереду, – прокоментував тренер Анатолій Грушин.

Крім того, Анатолій Прокопович підкреслив, що участь спортсменки у міжнародних змаганнях стала можливою завдяки підтримці виконавчого комітету Нетішинської міськради, підприємців та волонтерів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.