П’ятниця, 9 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Одного з популярних у Шепетівському районі банків планують продати

Одного з популярних у Шепетівському районі банків планують продати

Одного з популярних у Шепетівському районі банків планують продати

У найближчому майбутньому фахівці Національного банку планують продаж ПриватБанку, адже вважають його цікавим для приватизації найпрестижнішими міжнародними інвесторами. Про це закордонному виданню GlobalCapital розповів голова  НБУ Кирило Шевченко.

Ми вважаємо, що приватизація ПриватБанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, у тому числі зі США і ЄС, – сказав Шевченко.

Чому хочуть продати ПриватБанк?

Восени в Уряді обрали варіант стратегії реформування державного банківського сектору. Його Кабмін підтримав 2 вересня 2020 року.

Згідно з цією стратегією, до 2025 року планують знизити частку держави в банківському секторі з 60% до 25%. Це, а також залучення незалежних, в тому числі й міжнародних, інвесторів дасть змогу захищати та підтримувати реалізацію реформи корпоративного управління з більшістю незалежних членів у наглядовій раді з забезпеченням необхідного рівня підзвітності.

Для міжнародного фінринку український державний ПриватБанк є одним із найпривабливіших:

У нього дуже сильний бренд. Це найбільший банк в системі, – сказала на одній з прес-конференцій заступниця директора напрямку “Фінансові інститути” міжнародного рейтингового агентства S & P Global Ratings Аннет Есс. – У банку просунуто діджитал-стратегію банку і розгалужену мережу відділень. До того ж, половина платежів у країні проходить через ПриватБанк.

Зараз тривають суди (близько 100 процесів) з попередніми власниками банку Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим. Зі слів голови НБУ, їх ціль – завершити суди до кінця року та зосередитись на “стягненні активів”.

Шевченко прогнозує, що за 5 років у Приват таки заохотять інвесторів. Адже цей банк має сильні позиції, як у малому та середньому бізнесах, так і серед користувачів.

Ці інвестиції можуть зробити структуру одного з найпопулярніших у Шепетівському районі банків більш прозорою та повернути власникам втрачених депозитів їх кошти.

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.