П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Опівночі зупинили перший блок ХАЕС

Опівночі зупинили перший блок ХАЕС

Опівночі зупинили перший блок ХАЕС

Сьогодні, 28 квітня, о 00:00 годин перший енергоблок Хмельницької атомної електростанції, що в Нетішині, зупинили для планово-попереджувального ремонту (ППР).

ППР триватиме 116 днів. За цей час планують виконати значний об’єм ремонту основного обладнання реакторного відділення, а саме: капітальний ремонт реактора, включаючи повне вивантаження активної зони; експлуатаційний контроль металу та технічне посвідчення корпусу реактора.

Крім того, у планах є капремонт циліндра високого тиску та одного з циліндрів низького тиску турбоагрегату,ремонт генератора з заміною ротора та якорів збудників.

Сумарно на період ремонту запланували  16 заходів з підвищення безпеки, 11 з яких у рамках Комплексної зведеної програми з підвищення безпеки енергоблоків АЕС.

Нагадаємо, в лютому завершили ППР другого енергоблоку. Тоді відремонтували 2 686 одиниць обладнання електростанції за різними напрямами технологічної діяльності, 51 одиницю обладнання замінили.

Також на атомці планують відновити будівництво третього та четвертого блоків. Третій мають завершити вже за чотири роки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.