Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Освітяни Хмельниччини лідирують за темпами вакцинації від COVID-19

Освітяни Хмельниччини лідирують за темпами вакцинації від COVID-19

Освітяни Хмельниччини лідирують за темпами вакцинації від COVID-19

Україна нарощує кількість щеплень від коронавірусу. За добу вакцинуються понад 270 тисяч українців. Зокрема, освітяни Хмельниччини – серед лідерів в Україні за темпами вакцинації.

За останніми даними, вакцинувалися 91,6% працівників закладів освіти області.

Освітяни продовжують вакцинуватися від COVID-19. Оновлені показники статистики свідчать про високий рівень відповідальності педагогів перед своїми учнями, колегами, суспільством, – коментує Сергій Шкарлет, міністр освіти і науки України.

Станом на 25 жовтня принаймні одну дозу щеплення отримали 88,2% працівників закладів загальної середньої освіти. Двома дозами вакциновано майже 400 тис. педагогів по всій країні.

Найвищий рівень вакцинації демонструють такі області (повний та неповний цикл вакцинування): Миколаївська – 98%, Київська – 95,5%, Харківська – 94,6%, Донецька – 92,7%, Хмельницька – 91,6%.

Поріг щеплення у 80% працівників шкіл не досягнуто лише в одному регіоні. І це – Рівненська область.

– З 25 жовтня на канікулах перебувають 8 тис. шкіл. У регіонах, які потрапили до «червоної зони», на канікулах або дистанційному навчанні знаходяться ЗСО, які не досягли показника вакцинації у 100%. Дбайте про свою безпеку і здоров’я тих, хто поруч. А вакцинація поки що залишається єдиним найдієвішим для цього кроком, – додав Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, що в області працює 10 центрів масової вакцинації, 96 постійних пунктів щеплень, а також 48 мобільних бригад, які виїжджають до представників маломобільних груп та на тимчасові пункти вакцинації.

Також за темою:

Шепетівський ПМСД: статистика COVID-19 за минулий тиждень

Хмельниччина б’є рекорди вакцинації від COVID-19: за день щепилося понад 13 тисяч краян

На Хмельниччині спецбригади поліції контролюватимуть дотримання карантину

44 школи Хмельниччини працюють дистанційно: які причини

Відсторонення від роботи без збереження зарплати: у МОЗ визначили список професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою

Популярні пости