Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Пробачити кривдника? Полончанина судили за домашнє насилля

Пробачити кривдника? Полончанина судили за домашнє насилля

Пробачити кривдника? Полончанина судили за домашнє насилля

51-річний полончанин, що регулярно вчиняв домашнє психологічне насилля щодо своє колишньої дружини, з якою мешкав разом, систематично потрапляв у поле зору правоохоронців.

Загалом від травня минулого року поліціянти задокументували чотири факти лайки та погроз з його сторони своїй співмешканці. За фактом тричі відбувались адміністративні суди. Щоразу колишнє подружжя мирилось.

Йдемо в Європу: вперше на Черкащині чоловіка засудили за сімейне насилля
фото ілюстративне

Двічі кривдника штрафували. Востаннє – першого грудня на 680 гривень. Уже за місяць, в січні цього року, чоловік знову потрапив до правоохоронців. Як пишуть у протоколі, полончанин:

“Умисно вчинив відносно колишньої дружини домашнє насильство у формі психологічного страждання, а саме ображав її нецензурними словами, залякував, принижував, виявляв агресію та погрожував застосуванням фізичного насильства, внаслідок чого в останньої сформувався найвищий рівень емоційної вразливості, як наслідок нездатність захистити себе від болісних переживань та емоційного перегорання.

Цього разу відкрили кримінальну справу, проте, жінка знову засвідчила про примирення зі своїм колишнім чоловіком. Суд, розглянувши всі матеріали справи та врахувавши примирення сторін, присудив чоловікові відпрацювати 150 годин суспільних робіт.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Також за темою:

Шепетівчанин під судом за вчинення насильства до своєї матері

Жінка, яка вдарила лікаря Шепетівської лікарні, отримала громадські роботи

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.