Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина втратила захисника у війні з росією

Шепетівщина втратила захисника у війні з росією

Шепетівщина втратила захисника у війні з росією

Сьогодні, 19 травня, директорка Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей” ім. Героя України М. С. Дзявульського Валентина Гарбарець повідомила про загибель військового із Шепетівки. Орловському Назару Вікторовичу був лише 21 рік.

Знову нестерпний біль, сльози, смуток…У боях з клятим окупантом загинув наш випускник 2018 року, випускник Львівської національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 2022 року Орловський Назар Вікторович – цілеспрямований, мужній, відважний офіцер ЗСУ! – зазначила Валентина Гарбарець.

Шепетівська міська рада теж сповістила про загибель шепетівчанина на війні, яку безпощадно ведуть російські окупанти на території нашої держави.

Шепетівська громада знов одягнулася в смуток. Обірвалося життя Орловського Назара. Герої не вмирають! Низький уклін вірному синові України! Щирі співчуття родині, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Невгамовний біль і крик в душі! Ще зовсім недавно він скидав голосові повідомлення і смайлики… Світлий душею і думками…Всі, хто пройшов з Назаром шлях тренувань, пам’ятатимуть його завжди усміхненим, таким, що завжди прагнув бути першим і кращим. В одному з постів він писав: «Є така професія – захищати Батьківщину». Він пишався тим, ким він є! – розповідають у Шепетівському Клубі національно-патріотичного виховання молоді “23”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.