Вівторок, 23 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Середня зарплата працівників – 34 000 грн: підсумки роботи Хмельницького ОЛМГ за 2022 рік

Середня зарплата працівників – 34 000 грн: підсумки роботи Хмельницького ОЛМГ за 2022 рік

Середня зарплата працівників – 34 000 грн: підсумки роботи Хмельницького ОЛМГ за 2022 рік

Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства підвело підсумки діяльності лісових господарств області.

– Розширено Хмельницький лісовий селекційно насінневий комплекс, де вирощують сіянці із закритою кореневою системою. Збільшено площу полів, де підростають майбутні дерева до 7500 квадратних метрів. За рік дали життя 2 мільйонам сіянців, – зазначив керівник Управління.

Також посадили 3 мільйони 680 тисяч дерев на площі 680 гектарів. Це по 3 дерева на кожного жителя області. Програму Президента «Зелена країна» виконували разом з дітьми, медиками, артистами. І, навіть, садили за допомогою інноваційних машин.

Два господарства, Ізяславське та Шепетівське, першими в Україні придбали техніку, яка садить ліс самостійно, – фінські машини РМ-160. Тепер ми можемо садити дерева ще ефективніше, якісніше, створювати цифровий двійник лісу, – наголосив Петро Пешко.

За минулий рік лісівники доглянули майже 7 тисяч га лісових культур, аби ліси були здоровими та продуктивними.

Цілий рік лісівники забезпечували жителів області “теплом”. Підприємства реалізували населенню та об‘єктам критичної інфраструктури понад 200 тис. кбм дров паливних. З турботою про громадян цьогоріч лісівники запустили продаж дров в Хмельницькому лісовому інтернет-магазині, а згодом продовжили на онлайн-платформі «ДроваЄ», – розповідає очільник Управління.

Ефективно та безпечно для природи заготовляли і ділову деревину. Роботи з підвищеною небезпекою виконували потужні машини – харвестер та форвардер. За рік північні підприємства придбали ще два американських харвестера, а Хмельницький лісгосп – форвардер.

Протягом року лісівники виробляли альтернативний вид палива – тріску. В Ярмолинецькому лісгоспі для цього купили спеціальний комплекс для виготовлення біологічного палива. Підприємства за рік реалізували 13,5 тис. кбм тріски. Щоб пришвидшити процес, ми почали конструювати пристрій для збору порубочних решток. Загалом, з усіх видів рубок заготовлено майже 628 тисяч кбм деревини, – наголошує пан Петро.

Крім того, за 2022 рік лісівники відремонтували понад 190 км лісових доріг. За кошти підприємств збудовано п’ять кілометрів нових автомобільних шляхів з твердим покриттям.

Почали будівництво 2-х європейських зон відпочинку на Шепетівщині та Славутчині. Кошти на які заклали ще до початку великої війни. Аналогів таким рекреаційним пунктам в області немає. Для зручності є все, особливо – для дітей. В перспективі – ще 3 такі відпочинкові зони, – наголосив Петро Пешко.

Підприємства за 2022 рік реалізували лісової продукції на суму 1 млрд 373 мільйони гривень. Інвестували в розвиток лісогосподарських підприємств Хмельниччини 122 мільйони. Середня зарплата наших працівників становить 34 тис. грн. І найголовніше: лісівники сплатили до бюджетів усіх рівнів понад 570 мільйонів грн податків. У тому числі, до місцевих бюджетів – 152 мільйони.

– Цього року лісівники об’єдналися в єдиному – потрібно працювати для наближення Перемоги. На потреби армії ми доставляли деревину, паливно-мастильні матеріали. Передали 36 службових автівок. Ще 16 одиниць транспорту лісівники придбали за власні кошти. Від 24 лютого у кожному лісництві, лісгоспі, кордоні відкрили пункти збору гумдопомги. Для війська, медзакладів, постраждалих регіонів відправлено десятки вантажівок з амуніцією, ліками, продуктами, теплим та форменим одягом. Найбільша наша сила, попри те, що ворог намагається нас знищити і зламати, полягає в тому, що ми з вами продовжуємо стояти, шукати можливості та працювати задля мирного майбутнього, – додав начальник Хмельницького ОУЛМГ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.