Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Сергій Толстіхін про «зелений» туризм Шепетівщини та області

Сергій Толстіхін про «зелений» туризм Шепетівщини та області

Сергій Толстіхін про «зелений» туризм Шепетівщини та області

У Шепетівському районі та на Хмельниччині загалом «зелений» туризм набуває популярності. Журналісти порталу «Хмельниччина Північ» поспілкувалися з активістом цього руху та дізналися все про такий вид відпочинку.

Сергій Толстіхін є одним з організаторів “зеленого” туризму нашого краю та діє, здебільшого, як волонтер.

– Я є представником спілки сільського та “зеленого” туризму Хмельницької області. В мене є своя садиба на Бакоті, де ми приймаємо туристів. Сам я – веломандрівник, подорожую не лише Україною, але й Європою. Намагаюсь зараз розвивати цей вид туризму саме в нашій країні, – розповідає пан Сергій.

Активісти впроваджують, як вони самі кажуть, «сільський зелений туризм» на Хмельниччині.

Хтось відпочиває вдома на дивані, дехто йде в парк прогулятися, а ми намагаємось запровадити відпочинок на природі. Працюємо над тим, щоб люди в селах могли обслуговувати туриста, – додає Сергій Толстіхін.

Як каже активіст руху, для відпочинку на Хмельниччині багато не потрібно. Є люди, потреби яких може задовільнити просто домашня кухня та невибагливий сервіс, наприклад, змога взяти в оренду велосипед і помилуватися околицями.

Жителі міста хотіли б, можливо, спробувати просту сільську їжу. Їм не потрібна французька, чи італійська кухня, – розповідає пан Сергій.

Наразі активісти працюють з багатьма громадами. Окрім цього, Сергій розробляє на Хмельниччині велосипедні маршрути. Вже зараз є готові маршрути у Меджибіцькій громаді та Староушицькій.

Раніше ми писали: Через Шепетівський район пролягатиме міжнародний веломаршрут.

Шепетівські Пластуни організовують “Дивогонку”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.